Кількість китів в біткоїні швидко збільшується.

  • 06.02.2024 09:31
  • 2 хвилини читання
Кількість китів в біткоїні швидко збільшується.

Станом на 5 лютого, кількість адрес китів (які мають баланс у 1000 BTC та більше) у мережі Біткоїна досягла 2062, що є найвищим значенням за останні 15 місяців. Таку інформацію надає Looknode.

Протягом тижня кількість таких адрес збільшилася на 2,6%. Китайські гравці збільшують свої резерви, очікуючи наближення халвінгу та умови для швидкого зростання ціни активу у 2024-2025 роках.

Кількість адрес з балансом у 1000 або більше монет. Джерело: Looknode.

Кількість адрес китових осіб досягла місцевого мінімуму 19 січня (1997 адреси), але потім вона почала швидко зростати. Значні адреси звичайно збільшують свої резерви під час корекційних періодів на ринку.

Рух інших адрес

Так звані акули (великі гаманці з балансом від 100 до 1000 BTC) демонструють протилежну тенденцію. Кількість таких гаманців зменшилася на 1,1%, скорившись до 13 735, що є найнижчим рівнем за понад рік. Як наслідок, значна частина акул збільшила свої резерви та отримала статус китів у світі біткоїну.

Кількість невеликих адрес із балансом у 0,1 BTC та більше знаходиться в боковому тренді та на даний момент складає 4,5 млн. Власники цих адрес не завжди послідовно збільшують своє володіння біткоїнами під час періодів корекції, але виявляють активність при перейдем до сталого зростання.

Вплив китів становить значну частку у нашому екосистемі та має важливе значення для збереження біорізноманіття.

Великі власники монет мають значний вплив на ринок. Особливо, у середині січня вони реалізували близько 70 000 BTC протягом двох тижнів, що призвело до зниження курсу. Проте, вони змінили свою стратегію та оперативно збільшили свої накопичення за більш вигідним курсом.