Кількість мільйонерів у біткоїні стрімко збільшується.

  • 12.03.2024 12:45
  • 2 хвилини читання
Кількість мільйонерів у біткоїні стрімко збільшується.

У зв'язку з постійним зростанням курсу BTC щодня реєструється близько 2 мільйонів адрес, у яких баланс перевищує $1 мільйон в еквіваленті. Цю інформацію повідомляє CoinDesk, посилаючись на дані від Kaiko.

Фахівці зазначили, що протягом року курс біткоїна досяг історичного максимуму у розмірі $72 000. Це означає, що за цей період ціна біткоїна зросла на 70%.

За даними фахівців, щодня до системи додається приблизно 2 мільйони адрес біткоїн з балансом від $1 мільйон. Однак зріст цього показника наразі значно менший, ніж у попередньому бичачому періоді. У 2020–2021 роках щодня в середньому появлялося близько 4 мільйонів адрес біткоїн з балансом у $1 мільйон і понад 2000 адрес з балансом у $10 мільйонів.

Повільний темп може свідчити про те, що биковий ринок все ще на початкових етапах, і максимальний приплив коштів ще не досягнутий. Цей висновок підтримує думку багатьох учасників ринку, які спрогнозували зростання цін до 150 000 доларів та вище в найближчі місяці завдяки припливу коштів у спотовий біткоїн-ETF та майбутньому халвінгу.

Чимало подій вплинули на курс минулого тижня.

В першій половині минулого тижня курс біткоїна стійко зростав, досягнувши історичного максимуму 5 березня на американській біржі Coinbase в розмірі $69 200. Проте незабаром під тиском продажів та фіксації прибутку відбулася стрімка корекція.

8 березня на американських біржах біткоїн встановив нові рекорди, перевищивши позначку у $70 000. Цей цикл став першим в історії біткоїна, коли ціна оновлюється ще до проведення халвінгу.

Активність китів - це невід'ємна частина їхнього життя.

Група гаманців, які були неактивними протягом восьми років, раптово проявила активність через бичаче ралі. У результаті 10 березня було переміщено 2352,62 BTC на суму понад $163 млн. Під час їхньої бездіяльності вартість їхнього портфеля зросла на більш ніж 29 000%.