Кількість операцій з використанням біткоіну значно збільшилася.

  • 05.02.2024 10:15
  • 2 хвилини читання
Кількість операцій з використанням біткоіну значно збільшилася.

Загальний обсяг транзакцій з біткоїнами у січні місяці досяг 1,21 трлн доларів, що становить найбільше значення за останні півтора року. Про це повідомляє видання The Block.

Цей порив у обсязі транзакцій пов'язаний з схваленням спотових біткоїн-ETF. Незважаючи на надзвичайно низьку активну пропозицію біткоїна, трейдери з нетерпінням очікували схвалення цих біржових фондів, що стало каталізатором збільшеної активності у січні.

Об'єм операцій у мережі Біткоїна. Джерело: The Block.

Ця тенденція до зростання обсягу транзакцій триває вже протягом останніх чотирьох місяців після періоду стагнації у 2023 році. У цьому періоді обсяги операцій з BTC на базовому рівні блокчейну були нижчими за $1 трлн, крім грудня.

Стратегії тримачів

На фоні зростаючої активності транзакцій власники біткоїнів тримають свої монети довгостроково, про що свідчать дані аналітиків компанії Glassnode. Незважаючи на збільшення обсягу транзакцій, місячна кількість транзакцій у мережі біткоїна зменшилася з грудня 2023 року по січень 2024 року.

Це свідчить про те, що під час активної участі трейдерів в транзакціях, довгострокові власники залишаються стійкими і довіряють стратегії Hodl. Таким чином, протилежні стратегії учасників ринку урівноважують один одного і не призводять до значних цінових коливань.

Поступово знижується кількість монет, що знаходяться на біржах.

Протягом останніх місяців збільшився вивід біткоїнів з централізованих бірж на холодні гаманці. Свій пік цей процес досягнув 27 грудня, коли за один день було виведено понад 28 000 BTC на загальну суму майже 1,2 млрд доларів.