Відомо, що у вівторок, 16 січня, біткоїн-адреса, яка залишалася невідомою, перемістила 49 866 BTC (вартістю більше 2,1 млрд доларів США), які були без руху протягом п'яти-шести років. Про це було повідомлено сервісом CryptoQuant у соціальній мережі X.
"Середня вартість монети, яка має вік 5-7 років, складає $6672, що є дуже низькою ціною для придбання. Якщо ви продасте її зараз, ви зможете отримати близько 640% прибутку", - повідомляється.
Також, у CryptoQuant було повідомлено, що ці бiткоїни не були передані на торгівельну платформу.
"Останнім часом дедалі частіше можна спостерігати, як кити впевнено купують або продають активи, залишаючи якнайменше слідів за собою. Проте, варто буде бути обережним у найближчій перспективі, щоби не стало так, що придбаний за малу ціну біткоїн раптово змінив свого власника", - зазначили експерти.
Активність владикаївзаднання дуже велика.
Прогнози більшості експертів, що схвалення заявок на спотовий біткоїн-ETF сприятиме зростанню курсу BTC, виявилися хибними. Великий розпродаж BTC викликає негативний тиск на його ціну.
Отже, хоча схвалення спотових біткоїн-ETF відкрило нові можливості для інвестування, дії китів свідчать про інше. Великі розпродажі, які наслідували ажіотаж навколо ETF, застерігають від продовження позитивного тренду.
Висока нестабільність цін призвела до значних розірвань як довготермінових, так і короткотермінових ф'ючерсних контрактів на біткоїн. Загальний обсяг цих контрактів становив 83 млн доларів. В результаті, загальний збиток від різних ф'ючерсних продуктів склав 230 млн доларів.
Як кити заробляють кошти
При потрепі на ринку навколо затвердження перших біткоїн-ETF, невідомий кит продав 2742 BTC і отримав близько $74 млн прибутку. Він придбав BTC по середній ціні приблизно $19 337 за кожну монету.