Кит у сфері біткоїна купив BTC на суму $16 млн після занепаду на ринку: чому це має значення

  • 16.04.2024 15:30
  • 4 хвилини читання
Кит у сфері біткоїна купив BTC на суму $16 млн після занепаду на ринку: чому це має значення

Це вже третій раз, коли кит, про якого йдеться, накопичує значну кількість біткоїнів.

За даними аналітичної компанії Lookonchain, один із найбільших біткоїн-китів знову накопичив BTC. Цього разу, після значного падіння на ринку, йому вдалося накопичити біткоїнів на суму в $16 мільйонів. Це вже третій випадок, коли кит, про якого йдеться, успішно здійснює значне скуповування активу.

Загалом, з початку грудня йому вдалося зібрати $59 мільйонів. Раніше сьогодні генеральний директор CryptoQuant Кі Янг Джу (Ki Young Ju) повідомив, що нові великі гравці на ринку біткоїну зараз володіють 9% від загального обсягу активів, що складає вражаючу кількість 1,8 мільйонів BTC.

Згідно з останнім дослідженням, проведеним фахівцем з аналізу даних в мережі Santiment, основні учасники Біткоїна показали стійкість в умовах ринкової нестабільності, утримуючи свої позиції навіть під час коливань, в результаті яких ринкова вартість цієї криптовалюти впала до $61,5 тис. за минулі вихідні.

При наближенні халвінгу, умови невизначеності стають більш актуальними. Аналіз від Santiment допомагає розкрити поведінку великих груп китів з 1 березня.

  • Люди, у яких є від 100 до 1 000 BTC у гаманці, всього назбирали 43 489 монет, що приблизно дорівнює $2,75 млрд.
  • Гаманці з вмістом від 1 000 до 10 000 BTC містять разом 80 544 монети на суму близько $5,10 млрд.
  • Гаманці, в яких зберігається від 10 000 до 100 000 BTC, містять 91 732 монети на суму близько $5,80 млрд.

Лідерство BTC на ринку досягло трьохрічного максимуму.

Лідерство Біткоїна на ринку криптовалют досягло трьохрічного максимуму завдяки високому попиту на американські біржові фонди (ETF), які мають провідний цифровий актив.

Згідно з інформацією CoinMarketCap, на кінець минулого тижня Біткоін складав практично 55% від загального обсягу ринку криптовалют у $2,4 трлн — показника, який не досягався з квітня 2021 року.

Спекулянти на крипторинку з нетерпінням чекають майбутнього халвінгу, який скоротить пропозицію нових BTC удвічі. Історично склалося так, що попередні події, пов’язані з халвінгом, сприяли зростанню цін. Проте дедалі більше сумнівів викликає ймовірність подібного результату цього разу, особливо зважаючи на те, що нещодавно Біткоїн досягнув історичного піку.

Щодо китів, то ще двоє з них змогли накопичити велику кількість Ethereum, другої за ринковою капіталізацією криптовалюти, за даними Lookonchain. Усього ці два інвестори вивели з OKX та Binance майже $80 млн.

Можливо, вас зацікавить це:

  • Біткоїн-кит епохи Сатоші прокинувся після 14 років: яка сума BTC у нього є?
  • Криптовалютний кит вклав $3 мільйони у новий токен: про яку монету йдеться
  • Жителі криптоморів: хто є хто серед власників біткоїнів