Кит знизив курс Bitcoin на BitMEX.

  • 19.03.2024 14:45
  • 3 хвилини читання
Кит знизив курс Bitcoin на BitMEX.

На біржі BitMEX стався несподіваний спад курсу біткоїна до $8900 після того, як невідомий продав більше 400 BTC за короткий період часу. Про це повідомляє Cointelegraph.

Біржа BitMEX підтвердила великий ордер на продаж на ринку BTC/USDT і розпочала внутрішнє розслідування ситуації. За словами користувача Syq, невідомий гравець продав близько 400 BTC партіями по 10-50 BTC протягом двох годин. В зв'язку з цим інцидентом BitMEX заблокувала виведення коштів з деяких рахунків.

Під час коментування інформації про заблоковані облікові записи, BitMEX повідомила:

Просто щоб уточнити: ми не припинили виведення коштів для всіх користувачів, а лише для декількох облікових записів, які входять у розслідування.

Компанія BitMEX заявила, що їх торговельна платформа працює без порушень, а всі кошти користувачів знаходяться у безпеці.

Чому коливається курс валюти? Як визначається ціна золота і нафти? Як можна передбачити зміни на фондовому ринку? Вам цікаво дізнатися, як працюють фінансові ринки та які фактори впливають на їхню динаміку? Тоді ви знайдете відповіді на ці питання в нашому курсі "Основи фінансового ринку". Незалежно від вашого досвіду і знань, ви зможете зрозуміти принципи функціонування фінансових ринків та вивчити основні методи аналізу фінансових ринків. Запишіться на курс вже сьогодні і розширте свої знання у галузі фінансів!

За інформацією сервісу CoinGlass, за останню добу обсяг ліквідацій за ф'ючерсними контрактами на ринку склав $522,82 млн. Це відбулося через падіння ціни біткоїна нижче $65 000.

Під ліквідацію потрапили всього 223 030 трейдерів. Найбільші збитки зазнали трейдери з довгими позиціями - $443,5 млн. У той час як трейдери з короткими позиціями втратили $79,32 млн.

Серед лідерів бірж виявились Binance та OKX, загальна їхня частка становила майже 70%. На полудень 19 березня біткоїн торгується по ціні $63 200.

Інвестори знову бігли в біткоїн-ETF, призводячи до відпливу коштів.

На 18 березня відтік капіталу з біржових біткоїн-фондів склав $154,3 млн. Основною причиною негативного тренду був рекордний відтік коштів з фонду Grayscale, що досяг $642,5 млн. Також надходження до фонду Fidelity значно скоротилися (до $5,9 млн), що також призвело до погіршення динаміки капіталу на ринку.