Китайці активно придбовують Ethereum під час його зниження перемінноїціни.

  • 15.04.2024 17:16
  • 3 хвилини читання
Китайці активно придбовують Ethereum під час його зниження перемінноїціни.

Під час падіння ціни Ethereum на вихідних великі гравці ринку активно почали закуповувати альткоїни.

У період активної напруги на криптовалютному ринку спостерігався значний зниження: індекс TOTAL у вихідні впав на рекордні 17%, що означало втрату майже $430 млрд ринкової капіталізації.

Незважаючи на те, що ця нестабільність вплинула на всі цифрові активи, Ethereum (ETH), друга за ринковою капіталізацією криптовалюта, відчула помітний удар, впавши на 18,43%, досягнувши мінімуму в $2 852 за один Ethereum. Після складних вихідних Ethereum трошки відновився, і на 15 квітня спостерігається зріст на рівні 5,7%, ціна на альткоїн зараз перевищує $3 200.

Цікаве повідомлення: Кити купують Dogecoin: як падіння настроїв може відобразитись на ціні DOGE

Проте серед ринкового хаосу виділилася цікава тенденція - відомі учасники криптосфери, яких часто називають китами, продемонстрували незаперечну впевненість у потенціалі Ethereum. Зокрема, було помічено, що великі адреси накопичували значні суми ETH під час падіння ціни.

Один із таких китів, відомий як 0xE34, використав можливість накопичити 1 000 ETH на суму приблизно $3,15 млн в найнижчій точці ринку. Пізніше ця конкретна адреса зібрала вражаючі 8 300 ETH на загальну суму близько $25,12 млн.

Крім цього, ще один важливий учасник, гаманець, пов'язаний з Matrixport, вирішив вивести з Binance 16 300 ETH, що складає вражаючу суму в $51,1 млн, на фоні ринкових турбулентностей. Цей гаманець постійно виводив ETH з бірж починаючи з 29 березня, нагромадивши загалом 67 286 ETH на суму близько $228,33 млн, за середньою ціною $3 393.

Нагадаємо, що колишній консультант Ethereum перебуває у судовому процесі з урядом США. Стівен Нерайофф вимагає, щоб уряд відшкодував $9,6 мільярдів доларів збитків за звинувачення у здирництві, які були врешті-решт зняті через чотири роки.

Ознайомтеся з іншими популярними ресурсами.

Майбутнє Ethereum: Віталік Бутерін поділився своїм прогнозом

Віталік Бутерін оголосив про зміни в мережі Ethereum.

Юрист, який спеціалізується на криптовалютах, розкриває причини проведення перевірки Ethereum з боку Комісії з цінних паперів і бірж (SEC).

За інформацією від U.Today.