Китайські інвестори викликають заборони на криптовалюти, і незважаючи на обмеження регуляторів, вони вкладають мільйони в цифрові активи.
Незважаючи на сувору заборону китайським урядом торгівлі криптовалютами та майнінгу, яка почала діяти з 2021 року, все більше китайських інвесторів знаходять творчі способи обійти ці обмеження, щодня вкладаючи мільйони у цифрові активи, повідомляє Reuters.
Але треба відзначити, що така непокора є реакцією на зниження національної економіки та нестабільний фондовий ринок. У той же час криптоентузіасти, як роздрібні інвестори, так і фінансові інститути, виграють від більш сприятливого середовища Гонконгу, обходячи межі строгого китайського регулювання.
Засоби масової інформації повідомляють, що громадяни Китаю використовують своє щорічне обмеження на купівлю іноземної валюти в розмірі $50 000 для інвестування в цифрові активи. Важливо відзначити, що офіційно такі кошти можна витрачати лише на закордонні поїздки або отримання освіти.
Проблеми, що виникають на фондовому ринку Китаю
Інвестори знаходять різні способи обійти перевірку та захистити конфіденційність своїх транзакцій. Наприклад, вони можуть використовувати послуги дилерів сірого ринку, які приймають платежі за допомогою банківських карт, виданих сільськими банками. Таким чином, вони уникнуть ретельної перевірки та стеження за своїми фінансовими операціями. Крім того, інвестори можуть користуватися криптовалютними біржами, такими як OKX і Binance, або використовувати позабіржові канали для ефективної оптимізації своїх торгових операцій.
За даними Chainalysis, протягом липня 2022 року до червня 2023 року обсяг транзакцій в Україні склав близько 86,4 млрд доларів. Ця значна активність перевищує показники Гонконгу, де обсяг криптовалютних угод за той самий період становив 64 млрд доларів.
У міжчасі зауважується, що китайські посадовці стратегічно підтримують криптовалютний трейдинг у Гонконзі, оскільки розуміють його руйнівний потенціал, а також великі можливості, які надає ринок криптовалют. Гонконг, як спеціальний адміністративний район, виступає полем експериментів для потенційних змін у позиції китайського уряду щодо цифрових активів.
Раніше ми повідомляли про те, що користувачі з Китаю уникають обмежень Binance KYC за допомогою «янголів».
Ви могли не помітити:
- Агенція національної безпеки США брала участь у створенні Біткоїна.
- Стало відоме ім'я особи, яка здійснила найбільш дорогу транзакцію в історії біткоїна.
- Кількість осіб, що володіють біткоїнами, перевищує населення України.