Китайські майнери продали біткоіни на суму 3 млрд доларів протягом двох тижнів.

  • 23.01.2024 16:31
  • 3 хвилини читання
Китайські майнери продали біткоіни на суму 3 млрд доларів протягом двох тижнів.

Протягом останніх двох тижнів, великі володарі біткоїн продали 70 000 BTC, що приблизно дорівнює $3 млрд. Це суттєво позначилося на ринку, як повідомив аналітик і трейдер Алі Мартінес на своїй сторінці у соціальній мережі X.

Аналітик повідомив, що біткоїн-кити продали близько 70 000 BTC протягом останніх двох тижнів на загальну суму приблизно в $3 млрд.

Пізніше Мартінес опублікував ще один запис у Twitter, у якому провів паралелі з історичними ринковими циклами біткоїна. За його спостереженнями, у попередніх циклах з підйому цін на біткоїн, виявлялося, що валюта зазвичай відновлювалася на рівні 50% після досягнення рівня 78,6% Фібоначчі. Цікаво, що недавно біткоїн знову досяг цього рівня, що може натякати на швидку корекцію.

Аналіз проведений Алі Мартінесом передбачає можливий сценарій, за якого ціна біткоїна може впасти до рівня $32 700, що відповідає 50% корекції Фібоначчі. Цей прогноз викликав почуття тривоги серед трейдерів та інвесторів.

Умови на ринку

Курс біткоїна продовжує залишатися нижчим за $40 000. Падіння вартості поглиблюється через зростаючі хвилювання на ринку. Ситуацію ускладнюють дані, отримані від CoinGlass, які свідчать про значний зросток ліквідації біткоїна протягом останніх 24 годин. Загальна сума примусово закритих позицій становить $92,84 млн, з яких $79,98 млн стосуються довгих позицій, а $12,86 млн – коротких. Таке зростання підкреслює збільшену нестабільність і невизначеність на ринку.

Наразі експерти, які аналізують ринок, уважно простежують за коливаннями ціни біткоїна та загальною динамікою ринку. Вони розмірковують про те, чи буде цей курс відповідати історичним моделям, або ж зовнішні фактори перешкодять очікуваній корекції.

Активізація кітапів

Прогнози багатьох експертів щодо того, що широке прийняття заявок на спотові біткоїн-ETF стане одним з факторів, що сприятимуть зростанню курсу BTC, виявилися невірними. Це через негативний тиск на ціну, спричинений масштабним розпродажем біткоїнів. Наприклад, 16 січня невідома адреса перемістила 49 866 BTC, які знаходилися без руху протягом приблизно семи років.