Киты-биткоинщики приобрели BTC на сумму 5 миллиардов долларов: количество монет на биржах упало до минимумов за последние 6 лет.

  • 16.02.2024 15:45
  • 3 хвилини читання
Киты-биткоинщики приобрели BTC на сумму 5 миллиардов долларов: количество монет на биржах упало до минимумов за последние 6 лет.

Кількість монет, які утримуються біткоїн-інвесторами, збільшується, що може вказувати на можливе зростання курсу.

Було Дуже активне накопичення біткоїн-китів, які зібрали понад 100 000 BTC протягом останніх 10 днів, що відповідає близько $5 млрд. Криптоаналітик Алі Мартінес наголошує про цей значний приріст у покупках біткоїнів у своєму останньому твіті, що викликало припущення про можливе розгортання нового значного ралі.

Протягом останніх десяти днів біткоін-кити придбали понад 100 000 $BTC, що оцінюється приблизно в $5 мільярдів! pic.twitter.com/JNWvSRll80 - Алі (@ali_charts) 15 лютого 2024 року

Термін "біткоїн-кити" застосовується до інвесторів або організацій, які мають значні кількості BTC. Ці учасники можуть здійснювати значний вплив на ринкові тенденції завдяки великому обсягу їхніх угод. Остання послідовність покупок китів не тільки підкреслює їхнє бикове бачення Біткоїну, але й відображає зростання впевненості в перспективах криптовалюти.

Ще більше підсилює негативний настрій на ринку помітне збільшення кількості власників великих обсягів біткоїну. Доступні дані показують, що кількість осіб або організацій, які мають 1 000 BTC і більше, зросла з 1 482 у січні до 1 602 на сьогоднішній день. Така тенденція свідчить про капіталовкладення на ринку, що історично передує періодам зростання цін.

Також Алі Мартінес повідомив, що кількість BTC на централізованих платформах впала до мінімуму за останні 6 років. Експерт показав відповідну діаграму, з якої видно, що наразі на біржах CEX торгується близько 2,34 мільйона біткоїнів. Все це свідчить про те, що інвестори виводять свої активи. Деякі з них хочуть зафіксувати прибуток на тлі різкого зростання цін. Інституційні власники також виводять монети для самостійного зберігання.

Раніше ми розповідали про жителів криптоморів: хто такі власники біткоїнів.

Можливо, вас зацікавить це:

  • Binance вивела $31,8 млн в Ethereum: що трапилося.
  • В Японії біткоїн наростив свій новий історичний пункт досягнення.
  • У 2024 році очікується доходність криптовалюти, яка називається, на рівні 1 900%.