Кліенти компанії BlackRock здійснили інвестиції на суму 1,3 мільярда доларів у біткоїн-ETF.

  • 22.01.2024 10:15
  • 2 хвилини читання
Кліенти компанії BlackRock здійснили інвестиції на суму 1,3 мільярда доларів у біткоїн-ETF.

За інформацією від CoinEdition, інвестиційна компанія BlackRock вже накопичила понад 1,3 мільярда доларів чистих надходжень у спотовий біткоїн-ETF.

BlackRock купив понад 33 000 BTC протягом 10 днів після затвердження ETF. iShares Bitcoin Trust (IBIT), біткоїн-ETF компанії BlackRock, розпочав торги 12 січня 2024 року і за тиждень швидко перевищив позначку в $1 млрд активів під управлінням (AUM).

Біткоїн стає все більш популярним серед клієнтів BlackRock. Джерело цієї інформації - MartyParty.

Цей успіх робить BlackRock першою серед інвестиційних компаній у галузі біткоїн-ETF, яка перевищила позначку в $1 млрд, про що свідчить висока зацікавленість інвесторів та їх готовність активно використовувати продукти, засновані на біткоїні.

Реагування керівництва

У своїй оголошенні керівник відділу цифрових активів BlackRock Роберт Мітчнік висловив захоплення щодо значущого досягнення і наголосив на тривалому зобов'язанні надати інвесторам можливість звертатися до високоякісних ETF iShares.

Аналітики, включаючи аналітика ETF Тодда Сона, дивляться на швидкий успіх BlackRock як позитивний сигнал для класу активів ETF. Вони зазначають значні ресурси компанії і інвестиції у розмірі $371 млн.

Співголовою відносно біткоїна

Головний виконавчий директор компанії BlackRock, Ларрі Фінк, висловив думку про біткоїн як про актив, який може захистити своїх власників. Це стає особливо важливим під час періодів геополітичної нестабільності та фінансових ризиків. Це положення голови найбільшої в світі компанії з управління активами свідчить про все більше визнання біткоїна у фінансових сферах.