Клієнти Goldman Sachs все більше проявляють інтерес до біткоїн-ETF.

  • 25.03.2024 12:30
  • 3 хвилини читання
Клієнти Goldman Sachs все більше проявляють інтерес до біткоїн-ETF.

Зацікавленість клієнтів інвестиційного банку Goldman Sachs у спотових біткоїн-фондах зростає. Про це повідомив голова відділу цифрових активів банку в Азійсько-Тихоокеанському регіоні Макс Мінтон, повідомляє Bloomberg.

Він стверджує, що підвищена зацікавленість в багатьох випадках пов'язана зі схваленням десяти нових біткоїн-ETF у США, що дозволило біткоїну стати важливою складовою традиційних ринків.

Одобрення ETF нещодавно призвело до пожвавлення інтересу та активності наших клієнтів", - відзначив Мінтон.

Цікаво, що наразі компанія Goldman Sachs не надає своїм клієнтам жодних спотових криптовалютних продуктів, незважаючи на те, що у 2021 році запустила свій перший відділ торгівлі цифровими активами. Специфічно, цей відділ пропонує тільки криптовалютні деривативи, такі як опціони та ф'ючерси на біткоїн.

"Минулий рік відзначився спокійним ходом подій, проте з початку поточного року ми спостерігаємо зростання інтересу з боку клієнтів щодо залучення нових учасників та обсягів", - повідомив Мінтон, зауваживши, що продукти, пов'язані з біткоїном, є найбільш популярними інвестиційними інструментами серед активних клієнтів.

Goldman Sachs і біткоїн-галузь

Goldman Sachs, один із провідних світових банків у галузі інвестицій, почав проявляти зацікавленість до біткоїна, що свідчить про визнання потенціалу основного цифрового активу з боку традиційного фінансового сектору.

Банк почав досліджувати можливості, які надає біткоїн, зокрема, його інтеграцію у свої інвестиційні продукти та послуги. Goldman Sachs розробив торговельні платформи для біткоїна та криптовалют, що дозволяє клієнтам торгувати біткоїн-ф'ючерсами та іншими похідними фінансовими інструментами. Цей крок вказує на зростання визнання важливості біткоїна та пов'язаних з ним технологій серед фінансових установ і може сприяти подальшій інтеграції цифрових технологій у глобальну економічну систему.

Інтерес до біткоїн-ETF зростає.

Ще до затвердження заявок на запуск спотових біткоїн-ETF Goldman Sachs обіцяв взяти на себе провідну роль у сприянні впровадженню біткоїн-ETF компаніями BlackRock та Grayscale. Його можлива участь включала створення та викуп паїв ETF для забезпечення їх відповідності базовим активам.