Коли настає остання можливість вигідно придбати BTC перед початком булрану?

  • 22.01.2024 17:00
  • 3 хвилини читання
Коли настає остання можливість вигідно придбати BTC перед початком булрану?

Артур Хейс, співробітник BitMEX, передбачає зниження ціни Біткоїна нижче $40 000, що насправді є відмінною нагодою придбати актив до наступного його зростання.

Мільярдер Артур Хейс поділився своїми думками щодо Біткоїна в своєму пості, опублікованому 22 січня.

Хейс висловив свою думку, сказавши: "Біткоін виглядає надзвичайно складним. Я вважаю, що ми досягнемо позначку у 40 тисяч доларів. Я зробив ставку на підвищення ціни до 35 тисяч доларів до 29 березня".

Він додав, що ціна БТС буде продовжувати падати до оголошення про щоквартальне повернення коштів Казначейства США 31 січня. Більше того, міністр фінансів США Джанет Єллен може ще додатково знизити ціну БТС своїми "ведмежими" висловлюваннями.

$BTC виглядає дуже важким. Думаю, що ми проб'ємо позначку $40 тис. Я купив опціони з датою закінчення 29 березня на рівень $35 тис. Впевнений, що ціна падатиме до оголошення щодо квартальної повернення фінансів США до 31 січня. А Янет Єллен вже говорила про це? pic.twitter.com/lyjqNmldzh — Артур Хейз (@CryptoHayes) 22 січня 2024 р.

Квертальне спогашення боргу Казначейством США є щоразовою фінансовою операцією, якою завідувати Департамент казначейства США з метою управління державним боргом. У процесі спогашення Казначейство випускає нові цінні папери замість чи рефінансує наявні цінні папери, і це зазвичай відбувається чотири рази на рік (щокварталу).

Регулярне погашення забезпечує незаперечну ефективність запозичення уряду США та сприяє стабільності фінансових ринків. Інвестори, як внутрішні, так і з-за кордону, уважно спостерігають за цими подіями, оскільки вони мають вплив на рівень процентних ставок та загальний облігаційний ринок.

У попередньому пості Хейс зазначив, що S&P 500 і BTC "припинили спільний рух вгору після виходу BTC ETF". Це свідчить про проблеми з ліквідністю на ринках, оскільки трейдери очікують важливих макроекономічних анонсів.

Після повідомлення Артура Хейса ціна BTC продовжила падіння і досягла рівня $40 027. Наразі біткоїн торгується на рівні $40 906. За останні 24 години, мінімальна та максимальна ціна становили $40 364 і $41 855 відповідно. Крім того, обсяг торгів за останні 24 години зрос на 72%, що свідчить про зацікавленість трейдерів.

Раніше ми повідомляли, що за словами Хейса, переслідування TradFi для отримання біткоїн-ETF призведе до послаблення позицій Біткоїну.

Можливо, вам це буде цікаво.

  • Яка сума денного заробітку необхідна для використання Біткоїну?
  • Як отримати Біткоїни: Усе, що необхідно знати про процес майнінгу BTC
  • Україна розташована на якому місці серед топ-країн за зацікавленістю до криптовалют?