Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) подала позов проти компанії Ripple. Основні моменти позову на суму $2 мільярди.

  • 26.03.2024 14:01
  • 3 хвилини читання
Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) подала позов проти компанії Ripple. Основні моменти позову на суму $2 мільярди.

Комісія з цінних паперів та бірж SEC назвала основні причини, що можуть призвести до того, що компанія Ripple стикається з величезними штрафами та покараннями.

Комісія з цінних паперів і бірж США запросила різні форми судового захисту, включаючи судову заборону, вилучення прибутку та цивільноправові санкції. Комісія стверджує, що такі дії необхідні для того, щоб утримати Ripple та інші компанії від подібних порушень у майбутньому. Крім того, це дозволить компенсувати шкоду, завдану інвесторам та ринкам.

З метою запобігання подальших порушень законодавства про цінні папери, конфіскації неправомірно отриманих прибутків від Ripple та інших фірм, а також як визнання завданої ринкам шкоди, SEC звертається до суду з проханням про прийняття остаточного рішення із заходами судового захисту, які були викладені у попередніх документах та у цьому повідомленні", - повідомила SEC.

Комісія з цінних паперів і бірж назвала кілька причин, на яких ґрунтується введення заборон і штрафів. Серед них - історія порушень компанією Ripple, необережний характер їхньої діяльності, а також той факт, що ці порушення не є випадковими. За словами SEC, усі ці фактори разом обґрунтовують необхідність регулюючих заходів.

Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) настоює на конфіскації прибутку Ripple, отриманого від незаконного продажу XRP. Вони стверджують, що Ripple не повинен користуватися будь-якою вигодою, отриманою в результаті порушень закону.

Ripple було стягнуто майже мільярд доларів за незаконний продаж XRP через контракти, які у суді було визнано порушенням Розділу 5. Значний цивільний штраф проти Ripple стане прикладом для компанії та інших учасників ринку, як стримуючий фактор.

Ріпл.

Стюарт Алдероті, головний юрист Ripple, критикує SEC за намір покарати та залякати компанію та криптовалютну індустрію. Генеральний директор Ripple Бред Гарлінгхаус також осуджує цей крок і вважає його надмірним втручанням регулятора. Він наголошує на можливих незаконних діях з боку SEC під керівництвом Гері Генслера. Варто відзначити, що Ripple планує подати свою відповідь у квітні.

Ми раніше обговорювали причини перевірки Ethereum Комісією з цінних паперів і бірж США.

Вас може зацікавити це:

  • Хто увійшов у топ-10 найбільших власників XRP?
  • Три фатальні помилки голови SEC Гері Генслера
  • Коли ШІ відправив у відставку голову Комісії з цінних паперів і бірж (SEC)