Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) прийме рішення щодо біржового фонду, пов'язаного з Ethereum, на цьому тижні.

  • 20.05.2024 13:30
  • 2 хвилини читання
Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) прийме рішення щодо біржового фонду, пов'язаного з Ethereum, на цьому тижні.

Сподівається, що на цьому тижні Комісія з цінних паперів і бірж США схвалить або відхилить спотові біржові фонди (ETF), які торгують криптовалютою Ethereum.

Останній термін для SEC ухвалити рішення щодо заявки VanEck - 23 травня. Пропозиція, подана разом компанією з управління інвестиціями Кеті Вуд ARK Invest та емітентом ETF 21Shares, отримає свій вердикт від агентства наступного дня.

Серед компаній, які також претендують на запуск спотового Ethereum ETF, можна віднести BlackRock, Fidelity, Bitwise, Galaxy Digital, Franklin Templeton і Hashdex.

Ймовірно, що SEC відхилить заявки на створення спотового фонду Ethereum. Фахівці галузі вважають, що це станеться через відсутність співпраці між агентством та емітентами ETF. Хоча наразі майже впевнено можна сказати, що SEC відмовить у цих продуктах, все ще невідомо, яку офіційну причину вказатимуть у майбутньому рішенні відомства.

Метт Хоуган з компанії Bitwise вважає, що можливе відхилення ETF через недостатність даних. У той же час деякі юридичні експерти, наприклад, Скотт Джонссон, стверджують, що SEC може визнати базовий актив як незареєстрований цінний папір у своєму рішенні.

16 травня Ethereum досяг нового найнижчого рівня за останній рік у відношенні до Біткоїна (0,044 BTC). Зараз йому вдалося відновити приблизно 6% своєї вартості. Проте і надалі існують ведмежі настрої через майбутнє рішення щодо ETF. За даними CoinGecko, лідер серед альткоїнів торгується на рівні $3 112.

Раніше ми повідомляли про те, що Grayscale відкликала заявку на ф'ючерсний Ethereum-ETF.

Це може бути цікаво для вас:

  • Спотові фонди з інвестицій у Ethereum: аналіз переваг і недоліків перед очікуваною затвердженням.
  • У Гонконзі було запущено шість експертних фондів інвестицій у криптовалюту.
  • Трейдери були розчаровані тим, що довгоочікуваний ф’ючерсний ETF на Ethereum не виправдав їх очікувань.

За даними порталу U.Today