Комісія з цінних паперів та бірж США (CBOE) скасувала один із запитів на створення біржового фонду (ETF), пов'язаного з біткоїном.

  • 31.01.2024 12:45
  • 3 хвилини читання
Комісія з цінних паперів та бірж США (CBOE) скасувала один із запитів на створення біржового фонду (ETF), пов'язаного з біткоїном.

Біржа опціонів Чикаго (CBOE) втягнула обговорення заявки компанії Global X на включення їх спотового біткоїн-фонду до списку США Комісії з цінних паперів і бірж (SEC). Цю інформацію опублікував Cointelegraph.

У повідомленні від 30 січня Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) повідомила, що біржа CBOE BZX відкликала свою заявку на лістинг та торгівлю акціями Global X Bitcoin Trust, яка була подана в серпні 2023 року. Згодом, у вересні та листопаді, Комісія двічі подовжувала розгляд заявки, проте 26 січня було оголошено, що біржа офіційно скасувала свою пропозицію. Цей крок був зроблений приблизно через три тижні з моменту, коли SEC вперше офіційно затвердила лістинг ETF спот-біткоїн фондів на американських біржах.

CBOE (Чиказька біржа варіаційних опціонів) - це найбільша у світі біржа, спеціалізована на торгівлі опціонами. Заснована у 1973 році, CBOE є лідером у галузі постачання фінансових інструментів для ризик-менеджменту й торгівлі цінними паперами. Біржа пропонує широкий спектр фінансових продуктів, таких як опціони на акції, індекси, курси валют та інші активи. Крім того, CBOE відома своїм інноваційним підходом до розвитку нових фінансових інструментів і постійно запускає нові продукти для задоволення потреб інвесторів. Біржа має значний вплив на глобальні фінансові ринки і продовжує залучати увагу професіоналів з усього світу.

Чиказька біржа опціонів була заснована у 1973 році як підрозділ Чиказької торгової палати, найбільшої товарної біржі у світі. На сьогоднішній день вона є найбільшим ринком опціонів у США, де вона забезпечує понад 51% обсягу опціонної торгівлі, а також 91% усіх індексних опціонів.

14 листопада CBOE оголосила про свої плани розпочати торгівлю та кліринг маржинальними ф'ючерсами на біткоїн. Цей крок робить її першою в США регульованою біржею, яка надає можливість торгувати похідними інструментами на біткоїн.

Становище, що стосується біткоїн-ETF, в даний час.

На 29 січня спотові біткоїн-ЕТФ отримали прибуття коштів у розмірі 14,8 млн доларів. Це стало першим таким випадком протягом останніх п'яти торгових днів.

Цей ріст контрастує з попередніми відтоками, які спостерігалися, зокрема, у фонді Grayscale GBTC, що знизив обсяг активів до 255 млн доларів, що є мінімальним показником з 11 січня. При цьому загальний відтік зберігається на рівні понад 5 млрд доларів.