Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) отримала значну перемогу у суперечці з компанією Ripple.

  • 06.02.2024 12:49
  • 3 хвилини читання
Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) отримала значну перемогу у суперечці з компанією Ripple.

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) отримала велику перемогу у судових суперечках з компанією Ripple

Суд у Південному окрузі Нью-Йорка виніс важливе рішення на користь Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) у їх поточній справі проти компанії Ripple Labs. Суддя Сара Нетберн відповіла на клопотання SEC і вимагала, щоб Ripple надало повний фінансовий звіт за 2022-2023 роки, контракти, які були укладені після подачі позову, і дала відповіді на запитання, що стосуються доходів від інституціональних продажів XRP після подачі позову.

Згідно з офіційними документами, інституційні продажі охоплюють ті самі види угод, які суддя Торрес визнала незареєстрованими пропозиціями та торгівлею цінними паперами.

Ще одне вимога Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) полягала в тому, щоб суд застосував до Ripple правові засоби захисту, такі як судові заборони й цивільні штрафи. SEC звернулася до суду з проханням прийняти рішення, яке допоможе судді Торрес визначити, чи була Ripple винна у першій справі.

Заперечення Ripple у процесуальному порядку було відхилено.

Захист Ripple твердив, що запит SEC щодо розкриття інформації, поданий після подання позову, був зроблений незволено, і раніше він був відхилений рішенням суду у червні 2021 року. Однак суддя Нетберн пояснила, що попереднє відхилення було контекстуальним і пов'язаним з проведенням експертизи у справі, і воно не має вирішального значення у цьому питанні.

Суддя вимагає від компанії Ripple надати фінансовий звіт за період 2022-2023 років, який, за думкою SEC, необхідний для визначення належної правової захисту. Незважаючи на твердження компанії Ripple про те, що її фінансовий стан не пов'язаний з даною справою і є строго конфіденційним, суд вважає цю інформацію потенційно доказовою на розгляді справи.

Перемога SEC полягає у тому, що Ripple зобов'язана дати відповідь на додаткове запитання щодо доходів від інституційних продажів XRP після подання первісної скарги, що може впливати на визначення розміру компенсації. Навіть якщо Ripple не згодна з релевантністю цього запиту, суд визнав, що SEC достатньо довела, що ця інформація може допомогти у визначенні відповідного засобу правового захисту.

Раніше ми повідомляли про те, що платежі міжнародного рівня від компанії Ripple розпочнуться в США, незважаючи на тиск з боку Комісії з цінних паперів та бірж (SEC).

Вам могло співпасти:

  • Чи є можливість, що XRP зробить вас мільйонером до 2024 року?
  • Токени та монети: суттєві різниці, які варто усвідомити
  • Мозкова мережа продемонструвала еволюцію грошової системи.