Комісія з цінних паперів та бірж США загрожує судом криптовалютній біржі Uniswap: що відомо.

  • 11.04.2024 09:31
  • 4 хвилини читання
Комісія з цінних паперів та бірж США загрожує судом криптовалютній біржі Uniswap: що відомо.

Національне агентство США надіслало повідомлення керівництву Uniswap зі зверненням про можливість подання судового позову.

Засновник та генеральний директор децентралізованої біржі криптовалют Uniswap Хайден Адамс повідомив, що їхню біржу отримала "повідомлення Wells" від Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). це було оголошено на сторінці в Twitter.

"Повідомлення Уеллса" - це документ, який надсилається SEC компанії для попередження про можливе порушення закону. Зазвичай регулятор надсилає цей документ перед подачею офіційного позову або надає останню можливість спростувати звинувачення.

Хайден Адамс зробив загальний коментар на ситуацію, але не розкрив конкретного змісту повідомлення від SEC.

Також варто врахувати: SEC відклала розгляд заявок на створення спотових Ethereum-ETF від компаній BlackRock і Fidelity.

"Я не здивований. Просто роздратований, розчарований і готовий до боротьби. Я впевнений, що продукти, які ми пропонуємо, є законними. Замість того, щоб працювати над створенням чітких і обґрунтованих правил, SEC вирішила зосередитися на звинуваченні давніх гравців, таких як Uniswap і Coinbase", — написав Адамс.

У зв'язку з нещодавніми позовами SEC проти Coinbase, Binance та інших торговельних платформ, можна припустити, що комісія планує звинуватити Uniswap у незаконному продажу цінних паперів або недотриманні реєстраційних вимог в якості брокера або біржі в США.

У той же час команда Uniswap у своєму блозі заявила, що їхній токен UNI не є цінним папером. Тому подібні обвинувачення є необгрунтованими.

SEC подав позов на компанію Ripple на суму $2 мільярди. Ключові деталі цього клопотання можуть вас зацікавити.

Згідно з Lookonchain, після того, як SEC випустила попередження, щодо трьох великих власників монет, було переміщено 2,03 млн UNI, що дорівнює приблизно $20 млн, на централізовані біржі. Це призвело до спаду курсу токена UNI на 17%.

У момент, коли цей актив впав нижче $9,1, раніше він торгувався на рівні $11,6. Зараз вартість UNI складає $9,35, згідно з даними Binance, на момент написання статті.

Нагадаємо, що Комісія з цінних паперів і бірж США прийняла нові правила, спрямовані на учасників ринку, які забезпечують ліквідність. Згідно з цими правилами, особи, які здійснюють торгівлю криптовалютами, цінними паперами або державними цінними паперами з активами на суму понад $50 млн, підпадатимуть під дію федеральних законів про цінні папери.

Ми також раніше розглядали причини перевірки Ethereum Комісією з цінних паперів і бірж США.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами.

Хто увійшов до топ-10 найбільших власників XRP?

Три фатальні помилки голови Комісії з цінних паперів та бірж Гері Генслера

Коли ШІ звільнив голову Комісії з цінних паперів і бірж (SEC)

На підставі даних з Incrypted.