Компанія 1991 Ventures вкладає £15 млн у українські стартапи.

  • 26.03.2024 14:48
  • 4 хвилини читання
Компанія 1991 Ventures вкладає £15 млн у українські стартапи.

Фірма 1991 Ventures, заснована у Лондоні братами-українцями, успішно привернула інвестиції для розвитку українських та європейських стартапів.

У 1991 Ventures створює венчурний фонд на суму £15 млн, щоб інвестувати у стартапи не лише в Україні, але й у країнах Центральної та Східної Європи.

Британські Venrex та Samos Investments вже підтримали новий венчурний фонд, який спрямований на інвестування у стартапи, засновані українцями як в межах України, так і за її кордонами.

Компанія спеціалізується на імпакт-технологіях, таких як govtech, кібербезпека, фінтех та інші. У планах інвестувати в понад 40 компаній на різних етапах життєвого циклу фонду і використовувати інкубаційні та акселераційні програми.

Також ознайомтесь: Українські стартапи на TechChill 2024: хто увійшов до складу національної делегації

Фонд надає інвестиційну підтримку на ранній стадії розвитку, а також технологічні послуги та пільги з 1991 Accelerator. Це включає в себе провідне керівництво та менторство, можливості для розширення контактів, допомогу у дослідженні та розробці, підтримку у розвитку бренду та маркетингу, а також правову консультацію.

Компанія 1991 Ventures була створена українськими братами Денисом та Віктором Гурськими, які відомі своїми програмами інкубації та акселерації в Україні.

Одним із співзасновників, Віктор Гурський, заявляє, що ми маємо намір надати цим інноваційним засновникам здоровий капітал з Великобританії і створити для них можливість розглядати Великобританію як глобальну платформу для отримання необхідного імпульсу, що допоможе досягти подальшого успіху.

Брати Гурські підтримували понад 200 стартапів у період з 2016 по 2024 рік через свої інкубатор Social Boost та 1991 Accelerator.

Нагадаємо, що українська інвестиційна група Roosh запустила новий інвестиційний напрямок Roosh X, в рамках якого буде укладати угоди самостійно або з партнерами. Одним з таких партнерів вже став канадський венчур-білдер Tiny Studio.

Разом компанії сконцентруються на інвестиціях в акціонерний капітал техностартапів з Європи та США. Орієнтовний обсяг інвестицій становитиме від $500 тис. до $10 млн. Для надання інвестицій в розгляд братимуться бізнеси з річним оборотом від $5 млн.

Також ми повідомляли, що українські технологічні малі та середні підприємства, стартапи та компанії, які пройшли стадію розвитку, можуть отримати до 60 000 євро від Європейської ради з інновацій, беручи участь у програмі Seeds of Bravery.

Ознайомтеся з іншими популярними відео:

Електронна гривня - це будь-яка ефективна форма грошового відносин, яка надає учасникам економічного обороту можливість проводити безготівкові розрахунки. Україні потрібна е-гривня для забезпечення швидких та зручних грошових трансакцій, підвищення рівня фінансової безпеки та стимулювання розвитку електронної економіки.

Скільки інвестицій залучили фінтех-проєкти зі США у 2023 році?

У які сфери можуть випередити фондовий ринок до 2024 року?

За даними Tech.eu