Компанія Benchmark рекомендує утриматися від швидкої покупки акцій MicroStrategy.

  • 28.02.2024 10:31
  • 2 хвилини читання
Компанія Benchmark рекомендує утриматися від швидкої покупки акцій MicroStrategy.

Аналітична компанія Benchmark оцінила компанію MicroStrategy як «купувати» з ціновим орієнтиром $990 через її унікальну бізнес-модель. Про це повідомив CoinDesk.

Оцінка базується на припущенні, що до кінця 2025 року біткоїн зросте до $125 000. Цей оптимізм підтримується очікуваним впливом спотових біткоїн-ETF та майбутнім халвінгом, що сприятиме підвищенню ціни біткоїна.

Компанія MicroStrategy, яка займається розробкою програмного забезпечення, забезпечує додаткову стійкість оцінки криптовалюти, генеруючи прибуткові потоки, які можуть бути використані для реінвестування в BTC.

Мікростратегія, компанія, яка займається біткоїн-резервами.

MicroStrategy відома як найбільший корпоративний власник біткоїнів. Недавно компанія збільшила свої активи, купивши ще 3000 монет за $155 мільйонів, що підняло загальну кількість біткоїнів до 193 000 BTC.

Підхід компанії до накопичення біткоїнів відповідає історичній тенденції між халвінгом та подальшим зростанням ціни біткоїна. MicroStrategy зараз є провідним учасником на ринку інвестицій у біткоїн та не має наміру продавати монети у майбутньому.

Кібератака

Одним з негативних наслідків рекордної популярності компанії є атаки хакерів. Наприклад, 25 лютого зловмисники взломали її обліковий запис в соцмережі Х, щоб рекламувати шахрайські проекти на основі альткоїнів. Загальні збитки становили приблизно $440 000.