Компанія Binance може бути оштрафована на суму $10 млрд.

  • 01.03.2024 18:31
  • 3 хвилини читання
Компанія Binance може бути оштрафована на суму $10 млрд.

Биржа Binance, яка є найбільшою криптовалютною біржею у світі, стикається з вимогою від влади Нігерії щодо сплати штрафних санкцій у розмірі $10 млрд.

За даними, криптовалютні платформи завдають значних збитків країнам через фіксацію обмінного курсу. Зараз стверджується, що Binance впливає на зростання валютних курсів через спекуляції валютою для контрагентів, що спричинило падіння курсу найрі із останніх місяців навіть майже на 70%. Про це повідомляє BBC.

Байо Онануга, один із найближчих співробітників президента Боли Тінубу, повідомляє про вплив операцій Binance на Нігерію. За його словами, біржа встановлює обмінний курс нігерійської найри, що викликає обурення, оскільки такі повноваження належать виключно Центральному банку (ЦБ) країни.

Також було зазначено, що Binance та інші криптовалютні компанії не мають реєстрації відповідно до законів Нігерії.

"Якщо вони бажають працювати в Нігерії, вони повинні пройти реєстрацію. В даний момент ми запитуємо невелику суму - близько 10 мільярдів доларів як компенсацію за збитки, які майже зруйнували нашу економіку за дуже короткий час".

Цікава тема: З Binance було виведено $31,8 млн у Ethereum. Що тут відбувається?

Пізніше Онануга повідомив нігерійському виданню новин Peoples Gazette, що його слова були спотворені.

У своєму інтерв'ю газеті я заявив, що уряд може накласти великі штрафи на Binance за те, що трапилося. Я ніколи не стверджував, що Binance був попереджений щодо штрафів або що їх розмір складатиме $10 млрд. Я лише сказав, що сума може бути накладена, але наразі жодне остаточне рішення ще не прийняте.

За даними, у середу, 28 лютого, двох керівників компанії Binance затримали і їх паспорти було конфісковано, коли вони прибули до Нігерії.

У одному з інтерв’ю для BBC керівник прес-служби Офісу радника президента з питань національної безпеки Закарі Міджінява заявив, що керівники компанії перебувають під слідством.

З представниками Binance проводяться обговорення і укладаються угоди, вони співпрацюють.

Проте посадовці не уточнили конкретно, як триватиме розслідування. Вони також не поширюються про угоду, яка обговорюється між ними та компанією Binance.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Криптовалютна біржа Binance заявила про намір додати до списку активів мережу Telegram Open Network (TON).

Компанія Binance оголосила про додавання на свою платформу криптовалют Solana, Worldcoin та Filecoin.

Біржа Binance припинить торгівлю парами, що містять популярні активи.