Компанія Binance, що спеціалізується на криптовалютній торгівлі, випустила нову платформу для проведення аірдропів та Web3-квестів.

  • 18.04.2024 14:30
  • 2 хвилини читання
Компанія Binance, що спеціалізується на криптовалютній торгівлі, випустила нову платформу для проведення аірдропів та Web3-квестів.

Криптовалютна платформа Binance випустить нову платформу з назвою Megadop, яка спеціалізуватиметься на ажіотажах і проведенні веб3-квестів.

Ця послуга дозволить користувачам Binance отримувати токени на початкових етапах запуску проєктів і заробляти винагороду за активність.

Megadop інтегрує продукт Simple Earn та гаманець Binance Web3 Wallet, що покращує досвід користувачів у галузі аірдропів. Платформа дозволяє користувачам отримати доступ до обраних проектів ще до того, як вони з'являться на Binance.

Представники компанії заявляють, що клієнти можуть скористатися великим вибором акцій та пропозицій. Користувачі також можуть виконувати завдання через криптогаманець, щоб отримати нагороду.

Першим токеном, який буде запущений на Megadrop, буде BounceBit (BB). Цей проєкт визначається як перше в світі рішення для рестейкінгу біткоїнів.

Цікава тема: Взаємодія соціальних мереж і Web3: що таке SocialFi і чи стане це новим трендом.

Компанія BounceBit розробила систему блокування активів з використанням двох токенів, яка включає в себе захист на основі технології біткоїн та сумісність з EVM, як стверджують її розробники.

Усього буде випущено 2,1 трлн токенів BounceBit, з початковим обігом у 409,5 млн BB. Учасники Megadrop отримають 168 млн BB, це 8% від загального обсягу пропозиції.

Нагадаємо, що засновник Binance розповів подробиці про новий проєкт. Для запуску нового проєкту колишній генеральний директор Binance Чанпен Чжао планує залучити штучний інтелект (ШІ).

Дивіться інші популярні матеріали.

Користувачі Telegram зможуть скористатися Web3-смартфоном.

1inch, у партнерстві з Mastercard та Baanx, представив свою нову дебетову карту Web3.

Блокчейн TON оголосив про випуск Telegram Web3 SuperApp.

За даними: Інкриптовано.