Компанія Binance створила раду директорів.

  • 02.04.2024 12:15
  • 3 хвилини читання
Компанія Binance створила раду директорів.

Компанія Binance Holdings Ltd недавно призначила свою першу раду директорів, яка складається з семи осіб. Цю інформацію було опубліковано на їх офіційному веб-сайті.

Ці перетворення відбулися після того, як у минулому році Binance визнала свою вину у звинуваченнях у відмиванні грошей та порушенні санкцій США, - зазначено у повідомленні.

Габрієль Абед, колишній посол Барбадосу в ОАЕ, став головою нової ради директорів, яка була створена. Його повноваження почнуть діяти з 7 березня. Разом з Абедом до складу ради увійшли генеральний директор Binance Річард Тенг, а також топменеджери Хейн Чен, Цзінькай Хе та Лілай Ванг - всі вони були співробітниками та співзасновниками Binance на початковому етапі.

До ради також увійшли Арно Вентура, керуючий партнер інвестиційної компанії Gojo & Co., та генеральний директор Bayview Acquisition Corp Сінь Ванг. Рерайт: У складі ради також знаходяться Арно Вентура, керуючий партнер інвестиційної компанії Gojo & Co., та генеральний директор Bayview Acquisition Corp Сінь Ванг.

Остін Кемпбелл, професор Колумбійської школи бізнесу, відзначив, що формування ради компанії є прогресивним кроком для Binance, що свідчить про подальший розвиток компанії.

Компанія Binance зазнає змін після вступу Річарда Тенга на посаду керівника. Заснована в Китаї у 2017 році, Binance раніше працювала без зазначеної глобальної штаб-квартири. Проте Тенг висловив бажання впровадити більш традиційну корпоративну структуру, яка включатиме в себе визначення штаб-квартири та ефективну раду директорів.

Угода між Binance та Міністерством юстиції

Міністерство юстиції США уклало угоду з Binance, за якою регулятор наклав штраф у розмірі $4,3 млрд за звинуваченнями у відмиванні грошей, шахрайстві та порушенні санкцій. У рамках цієї угоди Чанпен Чжао залишив свою посаду гендиректора біржі.

Штраф незначно вплинув на роботу біржі, оскільки вона мала достатньо власного капіталу для виплати $4,3 млрд без продажу цифрових активів.

Суд над Чжао Чанпеном

Судове засідання у справі колишнього голови торговельного майданчика Чанпен Чжао було перенесене з 23 лютого на 30 квітня. Адвокати Чжао утримались від коментарів щодо цієї зміни. Він зараз перебуває на волі у США після внесення застави у розмірі $175 млн.