Компанія Binance включила мережу Solana до свого Web3-гаманця.

  • 15.03.2024 14:01
  • 4 хвилини читання
Компанія Binance включила мережу Solana до свого Web3-гаманця.

Благодаря обновлению пользователи смогут легко управлять и торговать токенами, а также иметь доступ к различным dApp в сети Solana через Web3-кошелек Binance.

15 березня криптовалютна біржа Binance оголосила про інтеграцію мережі Solana у свій Web3-гаманець, як зазначено в прес-релізі.

Оновлення Web3-гаманця Binance дозволить користувачам надсилати та торгувати токенами в мережі Solana, а також отримувати доступ до EVM-сумісних блокчейнів, мережі Bitcoin та Cosmos.

Повідомляється, що недавно у Web3-гаманець було додано 10 нових децентралізованих застосунків (dApp) на основі Solana, серед яких: Drift, Dual Finance, Jito, Jupiter, Magic Eden, MarginFi, Orca, PsyOptions, Pyth Network та Raydium.

Також слід зазначити, що Binance можуть оштрафувати на суму в 10 мільярдів доларів.

Для активації та створення резервної копії гаманця Solana, перейдіть до застосунку Binance і торкніться [Гаманець] > [Web3] > [Детальніше] > [Мережі] > [Активувати], як показано на знімку екрана нижче.

Як здобути доступ до децентралізованої додаткової програми (dApp) через веб-браузер?

Перейдіть до будь-якого з додатків dApp, які інтегровані у гаманець Web3 Binance у веб-браузері, і клацніть на кнопку [Підключити гаманець], після чого оберіть [Гаманець Binance Web3].

Якщо вищезазначена можливість не доступна, користувачі можуть натиснути на [WalletConnect] і відсканувати QR-код за допомогою Web3-гаманця Binance.

Вам може бути цікаво: Ціна криптовалюти Solana готова зробити дворічний прорив вище $150.

Крім цього, у компанії Binance оголосили про старт "Хабу для dApps" у формі централізованої точки доступу до популярних децентралізованих програм, а також повідомили про плани "ексклюзивного аірдропу Solana" для нових і існуючих користувачів, повідомляє Incrypted.

Інформаційно

Web3-гаманець Binance є безпечним кастодіальним криптогаманцем, який інтегрований у додаток Binance. Цей шлюз, створений з урахуванням інновацій, безпеки та бездоганного досвіду користувачів, є зв'язком між біржею та Web3. Він дозволяє користувачам взаємодіяти з різними блокчейнами, торгувати різними токенами, отримувати прибутки та досліджувати найкращі децентралізовані програми (dApp) у одному гаманці.

Нагадаємо, Binance вирушила платформу прогнозів для лістингу токенів. За її допомогою користувачі можуть робити ставки на токени, які будуть додані до списку на ф’ючерсному ринку платформи. Учасники можуть отримати винагороду, якщо обраний ними актив торгуватиметься на новій платформі від Binance.

Познайомтесь з іншими популярними матеріалами.

Токени і монети: ключові відмінності, про які треба знати

Дрейнери у криптовалюті - це спеціальні програми, що призначені для викрадання коштів з гаманців користувачів. Щоб уникнути втрати коштів через дрейнери, слід дотримуватися кількох правил: 1. Не встановлювати програми з ненадійних джерел. 2. Користуватися лише офіційними гаманцями та обмінниками криптовалют. 3. Зберігати доступ до гаманця в надійному місці і не розголошувати приватний ключ. 4. Регулярно оновлювати програмне забезпечення та антивіруси на комп'ютері. Дотримуючись цих порад, можна захистити свої кошти від кіберзлочинців.

Понад 840 000 нових адрес біткоїн зазнали збитків: що буде з ціною BTC?