Компанія Bitcoin Depot отримує прибуток незважаючи на коливання курсу біткоїна.

  • 16.04.2024 14:45
  • 3 хвилини читання
Компанія Bitcoin Depot отримує прибуток незважаючи на коливання курсу біткоїна.

Висока коливальність біткоїна майже не вплинула на прибуток оператора біткоїн-банкоматів Bitcoin Depot. Цю інформацію міститься у щорічному звіті компанії.

Найбільший оператор банкоматів у США Bitcoin Depot не помітив зв'язку між своїми доходами та ціною біткоїна. У 2023 і 2022 роках доходи компанії склали $689 млн і $647 млн відповідно і не залежали від ціни біткоїна.

"На підставі наших власних опитувань, більшість наших користувачів використовують наші продукти й послуги в неінвестиційних цілях, зокрема для грошових переказів, міжнародних грошових переказів та онлайн-покупок," - заявили в Bitcoin Depot.

У компанії також роблять зусилля для зменшення своєї залежності від волатильності цін на BTC, тримаючи "відносно низький баланс" біткоїнів - менше ніж $800 000 - у будь-який момент часу.

Компанія Bitcoin Depot назвала дві головні складові своєї діяльності: криптовалюта в гарячих гаманцях для здійснення замовлень користувачів і готівка, яка надходить за операціями з біткоїнами у банкоматах. На кінець грудня 2023 року готівкові надходження в банкоматах складали приблизно 21% від середньомісячного обсягу операцій Bitcoin Depot.

"Нашою звичайною практикою є придбання біткоїнів через постачальників ліквідності, таких як Cumberland DRW або Abra. Ми поповнюємо наші запаси біткоїнів лише через покупку і не займаємося їх видобутком самі", - додали представники компанії.

Bitcoin Depot - це компанія, яка спеціалізується на обміні та продажу криптовалют. Вони надають можливість швидко та зручно купувати та продавати Bitcoin та інші криптовалюти за допомогою кіосків, які знаходяться у багатьох місцях по всьому світу. Bitcoin Depot дбає про конфіденційність та безпеку своїх клієнтів, забезпечуючи їх високоякісним обслуговуванням та надійними технологіями.

Заснована у 2016 році, компанія Bitcoin Depot керує великою мережею біткоїн-банкоматів по всьому світу. Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам вносити та знімати гроші за допомогою готівки або дебетової картки.

За даними сервісу CoinATMRadar, Bitcoin Depot - найбільший оператор BTC-банкоматів у світі на квітень 2024 року, обслуговуючи понад 7000 пристроїв. Його головні конкуренти - CoinFlip та BitStop, мають відповідно 4 800 та 2 500 апаратів.

Ринок біткоїн-банкоматів поширюється з кожним днем.

Протягом трьох місяців 2024 року в світі було встановлено 1469 біткоїн-банкоматів, що є меншою кількістю, ніж у 2023 році, коли за той самий період часу було демонтовано понад 3000 таких пристроїв.

У США використовується 82% всіх пристроїв у світі. Крім того, кількість пристроїв у Австралії, Канаді, Іспанії та Польщі постійно зростає.