Компанія BitGo піклуватиметься про зберігання біткоїнів своїх клієнтів, зокрема компанії Valkyrie.

  • 02.02.2024 08:15
  • 3 хвилини читання
Компанія BitGo піклуватиметься про зберігання біткоїнів своїх клієнтів, зокрема компанії Valkyrie.

Інвестиційна компанія Valkyrie уклала угоду про співпрацю з провідним кастодіаном BitGo з метою забезпечення більш високого рівня безпеки. Ця угода передбачає збереження біткоїнів компанії у провідному кастодіані, який, крім біржі Coinbase, тепер буде відповідати за їх збереження. Інформацію про це оприлюднили на офіційному сайті Комісії з цінних паперів і бірж (SEC).

Тому Valkyrie стала першим біткоїн-фондом (ETF), який розширив свої можливості зберігання BTC. Компанія прагне зміцнити безпекову інфраструктуру свого спотового біткоїн-фонду ETF, залучаючи декілька провайдерів депозитарних послуг. Раніше їх біткоїни зберігалися лише на біржі Coinbase.

"17 січня 2024 року Valkyrie Bitcoin Fund та компанія BitGo Trust, що є трастовою компанією з Південної Дакоти, підписали угоду про кастодіальне обслуговування. Відповідно до цієї угоди, BitGo буде надавати послуги зі зберігання біткоїнів фонду", - повідомляється у заяві.

Рішення Valkyrie диверсифікувати свої активи було прийнято через зростаючу увагу до заходів безпеки в Біткоїн-індустрії. Вони співпрацюють з Coinbase та BitGo, довіреними організаціями з великим досвідом зберігання біткоїнів, щоб підвищити захист активів своїх інвесторів.

Інформація про Valkyrie Investments, яку варто знати

Valkyrie Investments спеціалізується на управлінні активами в області традиційних фінансів та зростаючого сектору цифрових валют. Наша штаб-квартира знаходиться в місті Нешвілл і ми працюємо над створенням та управлінням індивідуальними портфелями і продуктами, включаючи управління цифровими активами та іншими граничними інвестиціями.

Команда Valkyrie, яка складається з досвідчених активних управляючих, раніше ввела в дію безліч ETF, публічно торгованих фондів та ETP, зокрема біткоїн-фондів. У 2021 році компанія успішно зареєструвала другий ф'ючерсний біткоїн-ETF у США під назвою BTF. За лише два місяці, під керівництвом команди, був випущений ще один продукт під назвою VBB.

Розміри компанії BitGo

Між тим, компанія BitGo збільшила свій бізнес і починаючи з листопада минулого року отримала ліцензію від Федерального управління фінансового нагляду (BaFin) для надання послуг зі зберігання активів для компаній з Німеччини.