Компанія Bitmain оголосила про випуск нового ASIC-майнера.

  • 01.04.2024 09:31
  • 2 хвилини читання
Компанія Bitmain оголосила про випуск нового ASIC-майнера.

Одна з провідних компаній, що виробляє обладнання для видобутку біткоїнів - Bitmain, оголосила про випуск Antminer S21 Pro. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Новий пристрій є помітно більш ефективним і потужнішим у порівнянні з найпопулярнішою моделлю S21.

Заступник генерального директора компанії Bitmain, Ірен Гао, повідомила, що швидкість хешування Antminer S21 Pro складає 234 ТГ/с, а коефіцієнт енергоефективності становить 15 Дж/ТГ. На відміну від цього, в Antminer S21 швидкість хешування складає 200 ТГ/с, і коефіцієнт енергоспоживання – 17,5 Дж/ТГ.

Гао також відзначила, що модель S21 Pro відзначається високою стійкістю.

"Вона може працювати у важких умовах", - сказала представниця компанії Bitmain, а потім додала, що пристрій може працювати при температурі до 45℃.

У третьому кварталі 2024 року Bitmain планує почати поставки нових майнерів.

Що варто знати про компанію Bitmain

Компанія Bitmain, заснована в Пекіні, Китай у 2013 році, є найбільшим виробником майнінгового обладнання у світі. Її продукція включає в себе ASIC-майнери, які вважаються одними з найпотужніших та найефективніших пристроїв на ринку.

У вересні компанія Bitmain представила нову лінійку «асіків» S21. Флагманом став S21 Antminer HYD з хешрейтом у 335 TH/s та енергоефективністю у 16 J/TH. У серії також є моделі з повітряним охолодженням. Ці пристрої стали першими у своєму класі з енергоефективністю менше 20 J/TH.

Що пропонують інші виробники - це завжди цікаво.

Компанія MicroBT на конференції Blockchain Life 2023 в Дубаї представила свою останню серію майнінгових установок - Whatsminer M60. Ця серія включає моделі з різними системами охолодження - гідро-, імерсійне та повітряне, які забезпечують ефективність на рівні 18,5 J/Th. Продуктивність M60S з повітряним охолодженням досягає 170 TH/s. Це пристрій можна придбати за $4017.