Компанія CleanSpark придбала китайську компанію MineOne.

  • 17.05.2024 13:45
  • 3 хвилини читання
Компанія CleanSpark придбала китайську компанію MineOne.

Майнінгова компанія MineOne з Китаю, яка стала об'єктом уваги від Адміністрації президента США Джо Байдена через своє розташування поруч з авіабазою, зараз перебуває на етапі продажу американській компанії CleanSpark. Про це повідомляє CoinDesk.

Новину про покупку об'єктів видобутку біткоїнів у Вайомінгу потужністю 75 МВт за $18,75 млн оголосила американська компанія CleanSpark 9 травня.

"Це стане третім штатом у нашому портфелі власних та управлених підприємств з видобутку біткоїнів. Очікується, що угода буде укладена протягом 45 днів, і після її закриття ми плануємо розпочати роботу незабаром. Це дозволить нам розширити потужності на 55 МВт, загалом складаючи більше як 7 EH/s", - повідомили на сторінці CleanSpark у соціальній мережі X.

У компанії визнали, що наказ Байдена викликав "певне занепокоєння" щодо завершення угоди. Проте разом з цим вони зрозуміло сприйняли реакцію американської влади.

Наявність дата-центру, який належить Китайській комуністичній партії поряд з таким об'єктом, як авіабаза Уоррен, де розміщується частина національних сил міжконтинентальних балістичних ракет, становить законну причину для занепокоєння, як зазначено в указі президента - підкреслено представниками компанії.

Розширення бізнесу CleanSpark

У січні компанія CleanSpark уклала стратегічну угоду з виробником майнерів Bitmain, в рамках якої вона планує придбати до кінця року до 160 000 «асіків». Сума угоди склала $193,2 млн. Доставка очікується у період з квітня по червень 2024 року.

Компанія CleanSpark планує створити свою власну торговельну платформу, щоб збільшити прибуток від продажу своїх власних запасів біткоїнів.

Відповідно до данних брокера Bernstein, CleanSpark є однією з кількох майнінгових компаній, акції яких варто звернути увагу інвесторам.

Суперечка з MineOne

У США було заборонено майнінговій компанії MineOne володіти нерухомістю у штаті Вайомінг. Зокрема, це рішення було ухвалене з метою захисту критично важливих активів, які знаходяться поблизу військово-повітряної бази.

Згідно з указом президента Сполучених Штатів, MineOne повинна вивезти всі обладнання, яке підлягає перевірці Комітету з іноземних інвестицій у США (CFIUS), протягом 90 днів.