Компанія Coinbase оголосила про випуск облігацій на суму $1 мільярд.

  • 13.03.2024 10:16
  • 4 хвилини читання
Компанія Coinbase оголосила про випуск облігацій на суму $1 мільярд.

Компанія Coinbase планує використати кошти, залучені від продажу облігацій, на погашення боргу та придбання нових компаній.

Компанія Coinbase, яка управляє платформою обміну криптовалют, оголосила про випуск облігацій на $1 мільярд для залучення додаткових коштів.

Ці облігації є старшими інструментами з терміном погашення 1 квітня 2030 року, якщо їх не буде викуплено, погашено або конвертовано раніше, повідомлено в прес-релізі організації.

Тим, хто має облігації, будуть нараховуватися відсотки, які виплачуватимуться двічі на рік.

Кеті Вуд продала акції компанії Coinbase на $31 млн. Дізнайтеся, чому.

Старші привілейовані облігації - це фінансові інструменти, володарі яких мають особливі переваги у разі ліквідації підприємства.

Після встановлення ціни пропозиції буде визначено можливість конвертації облігацій в готівку, звичайні акції класу A компанії Coinbase або їх комбінацію, а також відсоткову ставку, початковий курс конвертації та інші умови.

Також пропозиція від Coinbase включає в себе можливість придбання додаткових облігацій на $150 млн на строк 30 днів. Ці кошти будуть використані для покриття витрат, пов'язаних із перерозподілом активів.

Вас може зацікавити: Компанія Coinbase впровадила можливість створення NFT за допомогою технології ШІ.

У зв'язку з формуванням цін на облігації, Coinbase має намір укласти приватні угоди щодо обмеженого колл-опціону з одним чи кількома першовідкривачами або їхніми афілійованими особами та/або іншими фінансовими установами ("контрагентами за опціоном").

Торгівельні операції з обмеженими опціонами будуть покривати, з урахуванням регулярних коригувань, кількість звичайних акцій класу A компанії Coinbase, які спочатку будуть відображені в базі цих опціонів.

Дошка гроші компанія має намір витратити на спогашення боргу, оплату можливих транзакцій з обмеженим лімітом, а також на придбання інших компаній. Таким чином, Coinbase планує уникнути продажу своїх акцій та зберегти акціонерну вартість.

Нагадаємо, криптовалютна біржа Coinbase представила нове покоління гаманців під назвою Coinbase Embedded Wallets, як послугу.

Згідно з оголошенням, розробники матимуть змогу створювати криптовалютні гаманці без необхідності кастомізації за допомогою вбудованої служби гаманця, яка є рішенням корпоративного рівня, розробленим на основі технології Wallet-as-a-Service від Coinbase.

Ознайомтеся з іншими улюбленими матеріалами:

Роберт Кійосакі попередив інвесторів про наближення банківської кризи.

Експерти Волл-Стріт розповідають про можливі перспективи акцій компанії Tesla у 2024 році.

Огляд акцій, які Воррен Баффет може рекомендувати для того, щоб ви також стали мільйонером.