Компанія Coinbase передала $3,6 млн розробникам Біткоїн.

  • 19.02.2024 14:30
  • 3 хвилини читання
Компанія Coinbase передала $3,6 млн розробникам Біткоїн.

Директор програми Coinbase Браян Армстронг пожертвував $3,6 мільйона некомерційній організації Brink, яка фінансує розробників Біткоїна. Про це повідомляється на сторінці Brink у соціальній мережі X.

- Досягнута мета: 3 500 хороших рецензій на цьому сайті + наш часовий цільовий погляд: 3 000 годин. Вітаємо, БІТКОЇН! 💪 - #BitcoinBrink #CryptoTwitter #GoodReviews #Milestone

Пожертвування розробникам Bitcoin Core через програму GiveCrypto від Coinbase є одним з найбільших у історії пожертв на користь розробників Біткоїна. Для команди Brink це велика почестя отримати таке пожертвування і бути впевненими у важливості роботи, яку їхні інженери виконують кожен день», – повідомив співзасновник і виконавчий директор Brink, Майк Шмідт.

У грудні минулого року компанія Coinbase оголосила про завершення проекту GiveCrypto, хоча він був дуже корисним. Компанія планує обрати новий напрямок і передати залишкові кошти GiveCrypto організаціям Brink і GiveDirectly.

Про компанію Brink

Неділова організація Brink, що була заснована відомими розробниками Bitcoin Джоном Ньюбером та Майком Шмідтом, має на меті надання фінансової підтримки талановитим розробникам, які працюють над протоколом Bitcoin.

Велика пожертва від GiveCrypto допоможе Brink розширити свої зусилля щодо фінансування розробників Біткоїну та підтримки важливих проєктів в екосистемі головного криптовалютного активу. Надаючи ресурси та фінансування розробникам, Brink має на меті прискорити розвиток протоколу Біткоїна та сприяти інноваціям.

Хто інший допомагає розробникам Bitcoin?

Компанія Bitwise Asset Management обіцяла пожертвувати 10% від прибутку біткоїн-ETF розробникам головного цифрового активу. Ці пожертвування будуть спрямовані на потреби трьох некомерційних організацій: Brink, OpenSats та Фонду розвитку Біткоїна від Human Rights Foundation.

Пожертви будуть здійснюватися щорічно протягом наступних десяти років без будь-яких обмежень.