Компанія Coinbase планує розмістити облігації на суму $1 млрд.

  • 13.03.2024 15:46
  • 2 хвилини читання
Компанія Coinbase планує розмістити облігації на суму $1 млрд.

Компанія Coinbase планує випустити облігації на суму $1 млрд. Про це повідомляється в прес-релізі біржі.

Мова йде про облігації, за якими будуть нараховуватися відсотки із виплатами кожні півроку. Їхній термін погашення закінчиться 1 квітня 2030 року, якщо їх не буде викуплено, погашено або конвертовано раніше.

Пізніше Coinbase планує витратити отримані кошти на погашення боргів і оплату оперативних витрат. Також розглядається можливість придбання інших компаній.

Таким чином, компанія Coinbase вирішила уникнути продажу акцій і зберегти свою акціонерну вартість. Використовуючи борговий ринок для фінансування, представники торговельної площадки заявили, що будуть слідувати стратегії, яку використовує засновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор.

План дій компанії MicroStrategy

Починаючи з 2020 року, MicroStrategy постійно інвестує в біткоїни, проте компанія не має наміру їх коли-небудь продавати, як заявив засновник Майкл Сейлор.

Останній раз компанія завершила випуск облігацій на $800 млн під 0,6% річних. З цієї суми ($781 млн) компанія придбала 12 000 BTC.

Наразі у компанії MicroStrategy є близько 205 000 BTC, які були придбані за загальну суму $6,91 млрд за середньою ціною покупки близько $33 706 за кожен біткоін.

Кастодіан для емітентів біткоїн-ETF - це особа або компанія, яка зберігає активи емітента біткоїн-ETF у безпечному місці.

На сьогоднішній день лише компанія Coinbase виконує роль кастодіана для емітентів біткоїн-ETF.

Кастодіани відіграють важливу роль на ринку спотових біткоїн-ETF, що розвивається, оскільки вони забезпечують зберігання біткоїнів на мільярди доларів, якими володіють такі фонди.