Компанія Genesis Digital буде здійснювати видобуток нафти на родовищах в Аргентині.

  • 09.05.2024 08:16
  • 3 хвилини читання
Компанія Genesis Digital буде здійснювати видобуток нафти на родовищах в Аргентині.

У Аргентині планують видобувати біткоїни, використовуючи енергію факельних газів на нафтових родовищах, які належать державним підприємствам. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Дочірня компанія YPF, YPF Luz, уклала угоду з Genesis Digital Assets (GDA) для запуску майнінгового комплексу, який працюватиме на газових факелах. Цей комплекс буде використовувати 1200 асіків для видобутку криптовалюти і монетизації газу, який зараз викидається в атмосферу без користі.

За даними GDA, завдяки конвертації газу, який в даний момент використовується як відходи, майнінг може зменшити викиди вуглецю до 63%, що показує, як видобуток біткоїнів може перетворювати енергетичні відходи на ефективне використання.

"Це буде ще один шанс продемонструвати світу, що видобуток біткоїнів може мати позитивний вплив на довкілля і може бути повністю відновленим в місцевість", - зауважив засновник GDA Абдумалік Мірахмедов.

Монетизація видобутого газу допомагає державному підприємству YPF Luz компенсувати витрати і сприяє сталому розвитку. Для GDA це означає конкурентні ціни на енергоносії та зменшення викидів вуглецю. Для Аргентини це означає лідерство у використанні майнінгу біткоїнів для покращення енергетичної інфраструктури.

Розвиток видобутку в Аргентині

Аргентина відома своїми нафтовими родовищами, і питання розвитку майнінгу шляхом використання надлишкових газових викидів вже обговорюється в країні не перший рік. Ще до виборів опонент теперішнього президента Хав'єра Мілея, який на той момент був міністром економіки, Серхіо Масса запропонував використати факельний газ із нафтових родовищ у Vaca Muerta для майнінгу біткоїнів.

Проте у місцевій спільноті Біткоїну його тоді розкритикували, зауваживши, що уряду слід зосередитися на поліпшенні умов для приватних майнінгових компаній, а не на прямій участі. Його пропозиція передбачає зниження податків і пом'якшення обмежень на імпорт обладнання.

Хто з гірників зацікавлений у Аргентині?

Минулого року американська компанія з видобутку криптовалюти Crusoe Energy Systems уклала угоду про стратегічне партнерство з компанією Unblock, яка інвестує в кліматичні проєкти. У рамках співпраці будуть споруджені факельні установки Digital Flare Mitigation (DFM) на нафтових родовищах в Аргентині.

Крім того, Крузо розглядала вихід на міжнародний ринок як частину своєї довгострокової місії з розширення бізнесу.