Компанія Giga Energy спрямує свою увагу на видобутку криптовалюти за допомогою факельного газу.

  • 27.03.2024 12:45
  • 4 хвилини читання
Компанія Giga Energy спрямує свою увагу на видобутку криптовалюти за допомогою факельного газу.

Американська компанія з видобутку Giga Energy планує розширити свою присутність в Аргентині. Вони будуть використовувати більше енергії, отриманої з природного газу, який видобувають на нафтових родовищах, повідомляє CNBC.

"Цей крок не лише покращує наші операційні можливості, а й відповідає нашій стратегії боротьби зі спалюванням газу на глобальному рівні", - заявив співзасновник компанії Giga Брент Уайтхед.

Під час видобутку нафти часто стається спалювання попутного (факельного) газу. Майнінгова компанія використовує виділений метан, перетворює його в електроенергію, яку використовує для живлення «асіків».

У рамках розширення Giga буде розміщено великий транспортний контейнер з тисячами майнерів біткоїнів на вершині нафтової свердловини, а надлишок газу буде направлений до генераторів.

Початкове джерело: профіль у соціальній мережі X

Майнінгова платформа Giga в Аргентині, яка знаходиться в провінції Мендоса, почала працювати у тестовому режимі з грудня 2023 року. За цей час вона вже видобула BTC на суму від $200 000 до $250 000, повідомив інший співзасновник компанії Метт Лохстро.

У свою чергу, Уайтхед зазначив, що видобуток біткоїнів також може призвести до зменшення викидів метану.

Гіґа внесе активний внесок в скорочення глобальних викидів метану, використовуючи природний газ для живлення модульних дата-центрів, - сказав Уайтхед.

Компанія Екса Тек, яка спеціалізується на наданні ІТ-послуг, допоможе Гіззі налаштувати обладнання, а нафтогазова компанія Фінікс Глобал Ресурсес буде постачати газ, необхідний для роботи майнерів.

Компанія Giga Energy - відомий виробник та постачальник альтернативних джерел енергії. Вона спеціалізується на виробництві енергозберігаючої продукції, такої як сонячні панелі, вітрові турбіни та електромобілі. Компанія має великий досвід у галузі відновлювальних джерел енергії та постійно працює над вдосконаленням своїх технологій. Giga Energy є лідером у своїй сфері та продовжує розвивати інноваційні рішення для ефективного та екологічно чистого використання енергії.

У 2019 році компанія Giga розпочала видобуток біткоїнів. Її заснували два випускника Техаського університету A&M - Брент Уайтхед та Метт Лохстро. Початкові інвестиції у проект склали власні заощадження.

Пізніше компанія Giga Energy уклала угоди з понад 20 нафтогазовими компаніями, чотири з яких торгуються на біржі. Вони також ведуть переговори з суверенними фондами добробуту та мають намір розширити свій бізнес. Протягом лютого 2022 року до своєї команди з 11 осіб вони збільшать кількість співробітників на шість осіб.

Хто ще використовує метан для добування?

Аргентинська нафтова компанія Tecpetrol вирішила зайнятися майнінгом. Основними метами цієї ініціативи є зменшення негативного впливу на навколишнє середовище та отримання додаткового доходу. Компанія швидко придбала майнінгове обладнання та встановила його на своїх свердловинах.