Компанія Grayscale планує створити ще один біткоїн-ETF.

  • 13.03.2024 15:15
  • 2 хвилини читання
Компанія Grayscale планує створити ще один біткоїн-ETF.

Компанія-емітент спотового біткоїн-ETF Grayscale планує запустити ще один "спрощений" варіант свого фонду. Цю інформацію опублікував аналітик Bloomberg по ETF Джеймс Сейффарт на своїй сторінці в соціальній мережі X.

Компанія Grayscale подала заявку до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) 11 березня. У Grayscale Bitcoin Mini Trust передбачається менші комісії, ніж у початкового фонду. Точний розмір залишається невідомим, проте наразі комісії GBTC складають 1,5%. Крім того, Grayscale планує передати частину своїх біткоїнів на новий фонд, але конкретна їхня кількість поки не розкривається.

Частки акцій розподілятимуться між акціонерами, тому перехід до нового ЕТФ не призведе до оплати податку на прибуток.

Рекорд щодо експерт-трейдерів на біткоїн-ETF.

12 березня зафіксовано рекордний приплив коштів до недавно схвалених спотових біткоїн-фондів - понад $1 млрд. Найбільший обсяг показав біткоїн-фонд Blackrock IBIT ($849 млн).

Під час обговорення біткоїна, можна сказати, що вчорашній день був визначним за новим рекордом надходження 14 706 BTC. У той же час, загальний чистий приплив коштів до біткоїн-ETF з 11 січня 2024 року становить $11,1 млрд.

На даний момент біржові фонди ETF на основний цифровий актив продемонстрували свою відмінну ефективність практично за всіма показниками, які можна виміряти.

Хто ще буде створювати фонди біткоїнів?

Компанія BlackRock, один з найбільших управляючих активами у світі, планує запустити новий фонд Глобального Алокаційного Фонду (MALOX). Для цього вона планує придбати спотові біткоїн-ETF.

Зокрема, MALOX може придбати свою власну позицію в біткоїн-ETF від BlackRock, а також в ETF інших емітентів. Фонд буде інвестувати лише в ті біржові продукти з біткоїном, які торгуються на національних фондових біржах.