Компанія HashKey стала одним з «єдинорогів».

  • 16.01.2024 17:12
  • 3 хвилини читання
Компанія HashKey стала одним з «єдинорогів».

Компанія HashKey Group, яка управляє криптовалютною біржею HashKey Exchange у Гонконгу, успішно зібрала $100 млн, досягнувши своєї фінансової мети. Після отримання цих коштів, капіталізація компанії зросла до $1,2 млрд, надаючи їй статус єдинорога. Цю інформацію надано на офіційному сайті HashKey.

У серпні, вскоріш за все після отримання ліцензії від регулятора безпеки в Гонконгу, HashKey оголосила про початок раунду фінансування серії А, спрямованого на роздрібну торгівлю біткоїнами та криптовалютами.

Компанія ще не розголосила імен інвесторів останнього раунду фінансування. Отриманий капітал буде використаний для посилення екосистеми компанії, прискорення диверсифікації продуктів її ліцензованого бізнесу в Гонконгу, а також для забезпечення сталого та інноваційного розвитку на глобальному рівні.

Які компанії вважаються "єдинорогами"?

Компанія-єдиноріг - це приватне підприємство, яке оцінюють у $1 млрд або більше. Вона повинна бути заснована не більше, ніж 10 років тому, і принаймні 75% її власності повинна належати засновникам.

Приватна компанія відрізняється від публічної тим, що не має акцій, які торгуються на біржі. Цей тип бізнесу має обмежені можливості для отримання фінансування, але при цьому несе меншу відповідальність. Коли компанія виходить на біржу, вона перестає бути "молодою" і перетворюється на "дорослу" компанію, яка вже не може вважатися "єдинорогом".

Термін "єдиноріг" був придуманий засновницею венчурного фонду Cowboy Ventures Ейлін Лі у 2013 році. Вона назвала молоді, але вже успішні компанії "єдинорогами", оскільки вони зустрічаються так рідко, як і ця міфічна тварина. За наближеними підрахунками наразі "єдинороги" у всьому світі трохи більше 1000.

ХешКей - підприємство, розташоване в Гонконзі.

Влітку минулого року компанія HashKey отримала дозвіл на початок торгівлі BTC для роздрібних клієнтів. Платформа для торгівлі впроваджуватиме систему грейдів для звичайних інвесторів. Це означає, що під час перевірки за процедурою KYC буде оцінюватися досвід інвестицій клієнтів, їхня здатність витримувати ризики, а також шляхом анкетування перевірятиметься, чи мають вони достатні знання про віртуальні активи.