Компанія Horizon Capital привернула $350 млн для інвестування в українські підприємства.

  • 23.02.2024 13:15
  • 3 хвилини читання
Компанія Horizon Capital привернула $350 млн для інвестування в українські підприємства.

Компанія Horizon Capital зібрала $350 млн для спрямування інвестицій у вітчизняні підприємства через свій фонд Horizon Capital Growth Fund IV.

Пресслужба інвестиційної компанії повідомила, що ця сума перевищила запланований обсяг на $100 млн.

Інвестиційний фонд Horizon Capital Growth Fund IV, запущений у 2022 році, успішно завершив збір коштів на суму $350 млн під час останнього етапу, який відбувся 19 лютого 2024 року в Токіо. Таким чином, загальний обсяг активів, яким управляє компанія, становить $1,6 млрд.

Підкреслюється, що компанія досягла перевершення початкового цільового розміру фонду, завдяки чому вона збільшила його на 40%, до $250 млн.

Український фонд Roosh Ventures здійснив інвестицію в ізраїльський стартап, що може бути цікавим для вас.

Інвестори двічі затвердили рішення про збільшення максимального обсягу фонду – спочатку з $250 млн до $300 млн, а потім до $350 млн.

Фонд планує інвестувати в понад 80 швидкозростаючих експортоорієнтованих компаній, переважно в галузі технологій. Серед інвесторів, що підтримали HCGF IV, є міжнародні фінансові установи, такі як IFC, EBRD, EIB через Фонд "ЄС для України", DFC, DEG, FMO, JICA, Proparco, SIFEM, Swedfund, Finnfund, WNISEF, IFU та інші, з загальним капіталом приблизно $700 млн.

Раніше ми повідомляли, що українські стартапи можуть брати участь у програмі акселерації на платформі UK-Ukraine TechBridge. Ця програма дозволить їм вибити на ринок Великої Британії та представити свій проект британським інвесторам.

Нагадаємо, Google започатковує новаторську програму під назвою «Google for Startups Growth Academy: AI for Cybersecurity», до якої долучаються 17 стартапів з дев'яти країн, включаючи Україну.

Цей проект дозволить учасникам скористатися передовими інструментами, встановити співпрацю з партнерами та оволодіти найкращими практиками Google.

Перегляньте інші значущі матеріали.

Як жінки в Україні розвивають свій власний бізнес: аналіз та приклади успішних стартапів.

Український Інститут Проектор запустив стартап за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Цей проект дуже корисний.

Стартап Jetbeep представив Україну на виставці CES 2024.