Компанія Marathon Digital представила мережу другого рівня.

  • 29.02.2024 09:00
  • 3 хвилини читання
Компанія Marathon Digital представила мережу другого рівня.

Американська компанія Marathon Digital представила багатоланцюгову мережу другого рівня під назвою Anduro. Про це повідомляє Cointelegraph.

Anduro спрямований на розвиток та впровадження Біткоїна, а також підтримку інновацій у його екосистемі шляхом спрощення створення декількох сайдчейн-ланцюгів. Ця реалізація другого рівня сприятиме децентралізованому управлінню, надаючи перевагу функціям, спрямованим на розробників.

Ідея Марафону Діджитал. Джерело: Койнтелеграф.

Мережа впроваджує нові концепції, такі як об'єднаний майнінг, що потенційно дозволяє майнерам отримувати дохід від транзакцій в сайдчейні, продовжуючи при цьому видобуток біткоїнів. Генеральний директор Marathon Фред Тіль назвав Anduro перспективним проєктом, що сприяє довгостроковій стійкості Біткоїна і розвитку його екосистеми.

Мережа другого рівня - це система комп'ютерних пристроїв, яка працює на основі протоколів другого рівня моделі OSI. Вона відповідає за передачу даних між пристроями в межах однієї локальної мережі. Мережа другого рівня використовує фізичні адреси (MAC-адреси) для ідентифікації пристроїв і визначенням шляху передачі даних. Також цей рівень забезпечує контроль доступу до мережі та вирішує проблеми колізій даних.

Другий рівень мережі - це протокол, який створений над основною мережею блокчейну для підвищення її масштабованості, ефективності та функціональності. Ці рішення працюють автономно, але можуть взаємодіяти з основним блокчейном, щоб забезпечити такі переваги, як збільшення пропускної здатності транзакцій, зниження комісій і покращення конфіденційності.

Рішення другого рівня зазвичай передбачають обробку транзакцій або виконання смарт-контрактів поза головним блокчейном або в окремій мережі перед тим, як остаточні результати будуть записані в основний блокчейн. Цей підхід допомагає запобігти перевантаженню, забезпечуючи швидку обробку транзакцій і знижуючи витрати. Найбільш відомим прикладом рішень другого рівня є Lightning Network - платіжна мережа.

Марафон Цифрові інновації

У лютому 2024 року компанія Marathon Digital запустила сервіс Slipstream, який дозволяє відправляти складні та нестандартні транзакції до мережі Біткоїна. Наразі нестандартні транзакції часто виключаються з відправлення в мемпули вузлів, хоча вони відповідають параметрам консенсусу.