Компанія Marathon планує вирощувати креветки.

  • 19.04.2024 08:30
  • 3 хвилини читання
Компанія Marathon планує вирощувати креветки.

Компанія Marathon Digital планує використовувати тепло, що виробляють пристрої для видобутку біткоїнів, для отримання додаткового прибутку. Про це повідомив генеральний директор компанії Фред Тіль у розмові з Bitcoin Magazine.

Майнінг біткоїнів володіє потужністю вироблення тепла, що є дуже ефективним. Приблизно 50% промислової енергії використовується для опалення. Уявіть, якщо б ви могли використовувати тепло, що випромінюють майнери біткоїнів, і взамін платити їм. Це дозволило б підтримати їх витрати на електроенергію.

Прикладом того, як компанія Marathon планує використовувати тепло, яке виробляють його майнери, Тіль поділився під час розмови з сенаторкою Сінтією Ламміс на Саміті з питань Біткоїн-політики, що відбувся 9 квітня 2024 року в Вашингтоні.

Однією з речей, яку ми робимо в Небрасці, є початок обігріву теплиць і розведення креветок, використовуючи тепло від майнінгу біткоїнів як побічний продукт, – пояснив Тіль сенаторці Ламміс.

Він також зазначив, що завдяки цьому теплу можна вирішити проблему голоду у певних регіонах світу.

Шахтарі - постачальники тепла.

Використання тепла, що виникає як побічний продукт у процесі майнінгу біткоїнів, стає все більш популярним методом підвищення енергоефективності та зменшення впливу майнінгу на навколишнє середовище. Майнінгові установки виробляють значну кількість тепла завдяки інтенсивному використанню електроенергії та роботі потужного обладнання. Замість викидання цього тепла в атмосферу, його можна використовувати для опалення будівель, теплиць або для нагрівання води, що прискорює значне скорочення енергетичних витрат.

Ці системи не лише допомагають оптимізувати витрати на енергію, але й сприяють сталому розвитку, перетворюючи процес майнінгу з великою витратою енергії на корисне джерело тепла.

Використання відходів для видобутку

Компанія Marathon Digital створила пілотний проєкт з видобутку біткоїнів у штаті Юта, використовуючи метан, отриманий з відходів на сміттєзвалищах, як джерело альтернативної енергії. У рамках тесту було встановлено обладнання потужністю 280 кіловатт.