Компанія Mastercard має намір запустити кредитну карту DeFi.

  • 14.05.2024 12:31
  • 5 хвилин читання
Компанія Mastercard має намір запустити кредитну карту DeFi.

Підключившись до лабораторії інновацій у фінансовій сфері FinSec, піринговий протокол грошових переказів та платежів - Kima, зробив значний крок вперед у фінтех-середовищі.

Цей інкубатор, заснований Mastercard, спрямований на розвиток фінтеху та кібербезпеки. Крім того, Kima отримала грант від Управління інновацій Ізраїлю (IIA) для підтримки амбітного проекту, який спрямований на поєднання додатків децентралізованих фінансів (DeFi) з традиційними фіатними системами.

Співпраця між Kima та FinSec спрямована на вирішення важливої проблеми в екосистемі DeFi: відсутність зв'язку з основними фінансовими інструментами, такими як банківські рахунки та кредитні картки.

В наш час протоколи DeFi часто працюють ізольовано, що призводить до розрізненої ліквідності і заплутаного користувацького досвіду. Шляхом поєднання традиційних фінансових інструментів з платформами DeFi, Kima і FinSec мають на меті створити безшовний міст, який поліпшить доступність та зручність використання для звичайних користувачів.

Ініціатива, яка запланована на кінець 2024 року, буде використовувати існуючий платіжний протокол Kima, що спрощує прямі грошові перекази через блокчейн без використання смарт-контрактів. Ця інфраструктура сприятиме розробці нових методів підключення банківських рахунків і кредитних карток до різноманітних інструментів DeFi, що зробить ці інноваційні фінансові інструменти більш доступними для широкого кола користувачів.

Компанія Mastercard планує випустити мобільний додаток для віртуальних карток. Це буде цікаво по темі.

У рамках цього новаторського проекту FinSec буде управляти вузлом Kima і стане ключовим учасником міжсистемної мережі, яка постійно розвивається. Це сприятиме підвищенню рівня платіжного протоколу та операцій з Kima. Розрахунковий рівень Kima розроблений для підтримки різних застосунків, таких як міжнародні перекази, криптовалютні платіжні системи, позики та кредитування DeFi, ігри, ринки реальних активів (RWA), гаманці та біржі.

Кіма і ФінСек починають захопливу подорож, яка, ми впевнені, приведе до значного прориву в тому, як люди взаємодіють з ДеФі. Єдиний спосіб, за допомогою якого блокчейн і ДеФі зможуть вийти за межі нішевого світу Web3, - це знайти легкодоступний, безпечний і недорогий спосіб об'єднати мережі блокчейн з традиційними фінансовими засобами», - зазначив Ейтан Катц, генеральний директор і співзасновник Кіма.

Генеральний директор компанії FinSec, Сідні Готтесман, підкреслив важливість інноваційного потенціалу співпраці.

Ми раді вітати Kima в якості стартапу в FinSec Lab та підтримувати ініціативу з безперешкодним підключенням додатків децентралізованих фінансів (DeFi) до фіатних систем. Ми раді спостерігати за розвитком Ейтана та його команди і раді бачити успіх їхніх інноваційних рішень», – сказав Готтесман.

Це партнерство позначає важливий момент у сферах фінтеху і DeFi, обіцяючи надати більш інтегровані, зручні для користувача фінансові рішення, які зменшать відмінності між децентралізованим і традиційним фінансами.

Нагадаємо, що Mastercard використовує штучний інтелект для боротьби з шахрайством. У компанії заявляють, що в даний момент шахраї все частіше використовують новітні технології, такі як ШІ, щоб обманювати людей. Для протидії зростаючій загрозі шахрайства Mastercard запускає Scam Protect - комплекс спеціалізованих рішень на основі передових технологій ШІ, які допомагають виявляти та запобігати обману.

Ознайомтеся з іншими популярними ресурсами.

Віза та Мастеркард зменшать комісію за оброблення платежів в одній з країні.

1inch у співпраці з Mastercard та Baanx представив нову дебетову карту Web3.

Компанія Mastercard оголосила про запуск премії Women SME Leaders Awards: як взяти участь.

За даними: AlexaBlockchain.