Компанія Mastercard оголосила про початок пілотного запуску сервісу Crypto Credential для здійснення криптовалютних переказів між користувачами.
Клієнти криптовалютних бірж зможуть пересилати та отримувати криптовалюту, використовуючи свої псевдоніми Mastercard Crypto Credential, замість довгих та складних блокчейн-адрес.
Можливість проведення угод в реальному часі з'явилася на біржах Bit2Me, Lirium і Mercado Bitcoin.
Мастеркард Крипто-Авторизація допомагає підтверджувати взаємодію між споживачами та бізнесом за допомогою мереж блокчейн. Вона гарантує, що користувач виконав необхідні стандарти верифікації і підтверджує, що гаманець одержувача підтримує переданий актив.
Завдяки обміну метаданими, Mastercard Crypto Credential вирішує проблеми, пов'язані з необхідністю для споживача знати, які активи або ланцюжки підтримуються особою, якій він хоче надіслати кошти, що підвищує рівень довіри та впевненості в цих транзакціях.
Мастеркард Крипто Креденція підтримує взаємодію інформації за правилом подорожі для міжнародних транзакцій. Правило подорожі - це регуляторна вимога для забезпечення прозорості та запобігання потенційно незаконній та недобросовісній діяльності.
Mastercard має намір створити кредитну карту DeFi, що є цікавим інноваційним рішенням.
Переказ від одного користувача до іншого (P2P) - це лише одна зо великої кількості можливих опцій використання, які підтримує Mastercard Crypto Credential. Інші варіанти можуть включати у себе NFT, продаж квитків та інші платіжні рішення, що залежать від ринкових умов та вимог регулятора.
Як працює криптовалютний протокол.
Спочатку біржа перевіряє користувача на відповідність набору стандартів Mastercard Crypto Credential. Після цього користувач отримує псевдонім для надсилання та отримання коштів на всіх підтримуваних біржах.
Під час ініціювання переказу користувачем, Mastercard Crypto Credential перевіряє, щоб переконатися, що псевдонім отримувача є дійсним, а також перевіряє сумісність цифрових активів отримувача з його гаманцем і пов'язаним з ним блокчейном.
Якщо гаманець одержувача не підтримує актив або блокчейн, відправник отримує відповідне повідомлення, і транзакція не відбувається, що захищає всі сторони від можливої втрати коштів.
Майстеркард продовжує інвестувати в свої технології, стандарти та партнерства, щоб вивести безпечні, прості та надійні платежі на перший план, — зазначив Вальтер Пімента, виконавчий віце-президент з продуктів та інженірингу в Латинській Америці та Карибському басейні Mastercard. — Оскільки інтерес до блокчейну та цифрових активів продовжує зростати в Латинській Америці та в усьому світі, важливо продовжувати забезпечувати надійну та перевірену взаємодію через публічні блокчейн-мережі. Ми раді співпрацювати з цією динамічною групою партнерів, щоб наблизити реалізацію повного потенціалу Mastercard Crypto Credential.
Нагадаємо, що Mastercard обрала 5 криптостартапів для участі у програмі Start Path. П’ять стартапів приєднаються до програми Mastercard Start Path Blockchain and Digital Assets, призначеної для компаній, які працюють у сфері блокчейну та криптовалют.
ознайомтеся з іншими популярними матеріалами.
Компанія Mastercard представила новий сервіс "Гнучка оплата", який дозволяє здійснювати зручні покупки.
Mastercard представить мобільний додаток для віртуальних карток.
Компанія Mastercard використовує штучний інтелект для протидії шахраям.
За даними компанії Mastercard.