Компанія MicroStrategy може бути включена до складу індексу S&P 500.

  • 16.02.2024 12:15
  • 4 хвилини читання
Компанія MicroStrategy може бути включена до складу індексу S&P 500.

Компанія MicroStrategy, яка є найбільшим власником біткоїнів серед корпорацій, майже досягає отримання права на включення до індексу S&P 500. Про цю новину повідомило видання Cointelegraph.

15 лютого після восьмиденного періоду торгів MicroStrategy зайняла 535-е місце у списку найбільших публічних компаній США. За цей час ціна акцій компанії зросла на 46%.

Для включення компанії до індексу S&P 500, який відстежує 500 найбільших компаній, зареєстрованих на фондових біржах США, необхідно відповідати кільком критеріям. Серед них: мати мінімальну ринкову капіталізацію та показувати позитивний прибуток протягом попередніх чотирьох кварталів, а також бути прибутковою в останньому кварталі.

Згідно з поточними правилами, компанії-кандидати повинні мати ринкову вартість не менше ніж $15,8 млрд. Проте, капіталізація MicroStrategy наразі складає лише $12,1 млрд. Незважаючи на це, MicroStrategy продовжує показувати фінансове зростання.

За словами вищого керівника з маркетингу продуктів компанії Unchained Джо Бернетта, включення MicroStrategy в індекс S&P 500 може стати причиною "широкомасштабного позитивного впливу", що включить біткоїн практично в кожен портфель ETF.

MicroStrategy - це американська компанія, що спеціалізується на розробці і продажу програмного забезпечення для бізнес-аналітики. Компанія була заснована Майклом Сєрвером в 1989 році і швидко стала одним з лідерів у своєму сегменті ринку. Основний продукт MicroStrategy - це платформа для аналізу даних, що дозволяє підприємствам зробити обґрунтовані рішення на підставі зібраних даних. Програмне забезпечення компанії використовуються в таких галузях, як фінанси, маркетинг, логістика та інші. Одним з ключових принципів MicroStrategy є забезпечення доступу до аналітичних інструментів у будь-який час і в будь-якому місці. Клієнти можуть отримати доступ до своїх даних через веб-браузер або за допомогою мобільного додатку, що дозволяє зробити швидкий аналіз та прийняти рішення незалежно від місця перебування. MicroStrategy має велику кількість клієнтів по всьому світу, включаючи такі відомі компанії, як Facebook, Netflix, Coca-Cola та багато інших. Компанія продовжує розвиватися і просуватися в галузі бізнес-аналітики, надаючи своїм клієнтам потужні інструменти для успіху в сучасному конкурентному світі.

Останнім часом капіталізація компанії MicroStrategy значно зросла преимущественно через зростання курсу біткоїна. З моменту свого першого входу на ринок біткоїна в серпні 2020 року, MicroStrategy послідовно збільшувала свої активи, розглядаючи криптовалюту як критичну складову своєї стратегії.

Майкл Сейлор, виконавчий голова ради директорів компанії, демонструє активну підтримку Біткоїну, наголошуючи на його потенціалі зберігання покупної спроможності з плином часу.

Те, що компанія продовжує нагромаджувати біткоїни, свідчить про її впевненість у здатності біткоїна приносити більший прибуток порівняно з традиційними інвестиційними активами. Минулого тижня компанія, яка займається бізнес-аналітикою, оголосила себе першою в світі компанією з розробки Біткоїна.

Скільки біткоїнів належить MicroStrategy?

У січні компанія MicroStrategy придбала додаткові 850 BTC за сумою $37,2 млн. Це означає, що загальні запаси біткоїнів компанії становлять 190 000 монет. Оцінка загальної вартості цих запасів перевищує $8 млрд.