Компанія MicroStrategy не планує продавати свої біткоїни.

  • 21.02.2024 13:17
  • 2 хвилини читання
Компанія MicroStrategy не планує продавати свої біткоїни.

Компанія MicroStrategy, один із найбільших публічних власників біткоїнів, не планує продавати свої BTC найближчим часом або в майбутньому взагалі. Цю інформацію повідомив засновник компанії Майкл Сейлор за інформацією від Bloomberg.

"Експодозовані фонди, (ETF) зачинили двері для інституційного капіталу в систему Біткоїна. ETF сприяють цифровому перетворенню капіталу, і щодня сотні мільйонів доларів капіталу переходять із традиційної аналогової системи у цифрову економіку", - заявив Сейлор.

За його висловлюванням, капіталізація біткоїна, що наразі складає трохи більше трьох трильйонів доларів, конкурує з такими активами, як золото, нерухомість або навіть індекс S&P.

Ми вважаємо, що капітал буде продовжувати перетікати з цих класів активів у біткоїн, оскільки технічні переваги біткоїну насичують ці класи активів. Якщо це так, то немає жодної причини продавати переможця і купувати тих, хто програв - заявив він.

Що важливо знати про MicroStrategy

Компанія MicroStrategy увірвала ринок купівлі біткоїну в серпні 2020 року та регулярно докупує цей криптовалютний актив. У звіті про четвертий квартал компанія оголосила про ребрендинг, назвавши себе "компанією з розроблення біткоїнів" та підсиливши свою відданість цьому основному цифровому активу.

На кінець січня MicroStrategy володіла 190 000 біткоїнами, які вона придбала в середньому за $31 224 за одиницю. У цей час біткоїн торгувався на рівні приблизно $51 000, тож вартість активів компанії складала близько $10 мільярдів.

Про біткоїни Майкла Сейлора говорили в усьому світі.

Недавно Майкл Сейлор повідомив, що, так само як його компанія, він планує активно збільшувати свої особисті запаси біткоїнів. Для цього бізнесмен планує продати свої акції компанії MicroStrategy на суму $216 млн.