Компанія MicroStrategy придбала додатково 850 BTC

  • 07.02.2024 08:15
  • 2 хвилини читання
Компанія MicroStrategy придбала додатково 850 BTC

Компанія MicroStrategy надалі вірна своїй стратегії, пов'язаній з біткоїном, і придбала ще 850 BTC на суму $37,2 млн. Про це Майкл Сейлор, засновник і голова ради директорів компанії, повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.

Так, він повідомив, що у січні MicroStrategy придбала додатково 850 BTC за 37,2 млн доларів і тепер володіє 190 000 BTC.

Фінансовий директор MicroStrategy, Ендрю Канг, повідомив, що компанія придбала 31 755 біткоїнів з кінця третього кварталу. Це найбільше збільшення кількості біткоїнів протягом останніх трьох років.

"Ми отримали значний прибуток від зростання цін на біткоїни протягом четвертого кварталу і продовжуємо активно застосовувати нашу стратегію, щоб накопичувати все більше біткоїнів. Благодаря нашій унікальній стратегії ми вже маємо 190 000 біткоїнів, придбаних за середньою ціною 31 224 долари за монету", - повідомив Канг.

Схильність до обраної стратегії

MicroStrategy, у серпні 2020 року, вперше увійшла на ринок біткоїна, витративши $250 млн на придбання BTC. З того часу компанія постійно нарощує свої запаси біткоїну, вже зібравши понад 190 000 монет на загальну суму понад $8,2 млрд.

MicroStrategy не покидає своєї стратегії, при цьому постійно придбаваючи додаткові обсяги біткоїнів навіть при сильних коливаннях їхньої вартості. Цей підхід не тільки підсилить позицію компанії як одного з найбільших інституціональних інвесторів у біткоїн, а й приверне велику увагу до MicroStrategy з боку інвесторів та аналітиків.

Хто ще постійно придбуває біткоїни?

Регулярно компанія Tether, яка є емітентом стейблкоїнів USDT, інвестує в біткоін. Недавно вона оголосила, що переносить свої резерви стейблкоїнів в BTC, уникаючи тим самим державних боргових зобов'язань США.

На даний момент наша компанія розташовується на одинадцятій позиції у списку найбільших власників біткоїнів.