Компанія Millennium Management вклала $2 млрд у біткоїн-фонди.

  • 16.05.2024 08:30
  • 2 хвилини читання
Компанія Millennium Management вклала $2 млрд у біткоїн-фонди.

Компанія Millennium Management інвестувала практично $2 млрд у спотові біткоїн-фонди (ETF). Цю інформацію у звіті до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) оприлюднило Bitcoin Magazine.

Компанія повідомила, що загальні інвестиції склали $1,9 млрд. Зокрема, $844 млн були вкладені в IBIT від BlackRock, $45 млн в ARKB від Ark Invest 21Shares, $45 млн у BITB від Bitwise, $202 млн у GBTC від Grayscale та $806 млн у FBTC від Fidelity.

Великі інвестиції Millennium Management були зроблені лише через день після того, як Інвестиційна рада штату Вісконсин (SWIB) оприлюднила інформацію про свої активи у розмірі практично $100 млн у спотовому біткоїн-фонді BlackRock (IBIT) і $62 млн у біткоїн-фонді Grayscale (GBTC).

Популярність спотових біткойн-фондів зростає.

Зацікавленість інституцій у біткоїні підкреслює тенденцію великих фінансових установ включати біткоїн-ETF до своїх портфелів.

Останнім часом все більше компаній вказують у своїх звітах про наявність у них біткоїн-ETF. Це стосується не лише інвестиційних компаній, таких як Millennium та SWIB, але й традиційних фінансових гігантів, наприклад, JPMorgan Chase. Найбільший американський банк недавно розкрив інформацію про свої частки в спотових біткоїн-біржових ETF, вказавши на свою роль маркет-мейкера для цих інвестиційних інструментів.

Цей тренд свідчить про все більше визнання та інтеграцію біткоїна в основні фінансові ринки.

Стан ринку як на цей момент.

Нещодавно на американському ринку біржових фондів біткоїн (ETF) спостерігався позитивний тренд. Вже 13 травня було зафіксовано сукупний чистий приплив коштів у розмірі $66 млн.

У показниках одноденного чистого притоку лідирує біткоїн-фонд Fidelity Wise Origin, який залучив $38,57 млн.