Компанія Morgan Stanley планує створити біткоїн-ETF.

  • 29.02.2024 14:45
  • 3 хвилини читання
Компанія Morgan Stanley планує створити біткоїн-ETF.

Великий банк з Волл-стріт Morgan Stanley планує додати продукти спотових біткоїн-ETF на свою брокерську платформу. Про це повідомлено на CoinDesk.

За інформацією джерела видання Morgan Stanley виявив інтерес до спотових біткоїн-ETF після того, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила їх запуск у США в січні. Зараз проводяться юридичні консультації.

Хоча в ці продукти вже було вкладено мільярди доларів, шлюзи для інвестицій можуть відкритися тільки після введення біткоїн-ETF на великі мережі зареєстрованих інвестиційних консультантів (RIA) та брокерсько-дилерських платформ, як от Merrill Lynch, Morgan Stanley, Wells Fargo та інші.

У США наразі діє 10 спотових біткоїн-фондів. Найбільше активів належить до GBTC від Grayscale, IBIT від BlackRock і FBTC від Fidelity. Тож, ще не відомо, які саме з них Morgan Stanley має намір запропонувати своїм клієнтам. Представники Morgan Stanley відмовились коментувати цю інформацію.

Що варто знати про компанію Morgan Stanley

Morgan Stanley, що є лідером у галузі альтернативних інвестицій та приватних ринків з активами понад $150 млрд, став першим великим американським банком, який у 2021 році надав своїм багатим клієнтам доступ до фондів біткоїну. У квітні 2021 року під час звіту про прибутки за перший квартал банк підтвердив, що надає своїм клієнтам можливість інвестувати у біткоїн через кілька зовнішніх криптовалютних фондів.

Колишній фінансовий директор компанії, Джонатан Прузан, повідомив, що банк надає кваліфікованим інвесторам можливість інвестувати у два пасивних фонди, запропоновані компаніями Galaxy Digital та NYDIG.

Хто ще бажає працювати з біткоїн-ЕТФ?

Фінансова компанія Carson Group, яка має інвестиційний портфель у $30 млрд, розширила свої пропозиції для зареєстрованих інвестиційних консультантів. На їх платформу були додані чотири біржових фонди на основі біткоїна від таких відомих компаній як BlackRock, Fidelity, Bitwise і Franklin Templeton.