Компанія Morgan Stanley вклала $270 млн в біткоїн-ETF.

  • 16.05.2024 14:15
  • 3 хвилини читання
Компанія Morgan Stanley вклала $270 млн в біткоїн-ETF.

Один із найбільших у світі банків Morgan Stanley повідомив про інвестиції у біткоїн-ETF на суму $269,9 млн. Цю інформацію було зазначено у звітності, яку було подано американським регуляторам, повідомляє CryptoSlate.

Як відомо, банк інвестував ці кошти у фонд біткоїна GBTC компанії Grayscale. Ці інвестиції роблять Morgan Stanley одним з найбільших власників акцій GBTC після компанії Susquehanna International Group (SIG), яка вклала $1 млрд.

Morgan Stanley також відомий як один із глобальних системно важливих банків (G-SIB), який оголосив про інвестиції у спотові біткоїн-ETF. Інші банки, які вже зробили це раніше, включають JP Morgan Chase, Wells Fargo, BNP Paribas та UBS.

Курс відповівщо відреагував.

Заплива інституційних інвестицій позитивно позначилася на ринкових показниках біткоїна. За останню добу головний цифровий актив подорожчав на 6%, досягнувши рекордної вартості у $66 000.

Зростання курсу біткоїна співпадає зі зниженням індексу споживчих цін, що може вказувати на можливість скорочення Федеральної резервної системи США відсоткових ставок. Низькі відсоткові ставки приваблюють високоприбуткові активи, такі як біткоїн.

Інтереси компанії Morgan Stanley полягають в наданні фінансових послуг та консультацій клієнтам по всьому світу.firганізовує групу експертів, які працюють над досягненням фінансової стабільності своїх клієнтів та розвитком їхнього бізнесу. Компанія працює у різних секторах ринку, включаючи інвестиційний банкінг, управління активами та страхування. Робота Morgan Stanley спрямована на успішне забезпечення фінансових потреб своїх клієнтів і допомогу їм у досягненні їхніх цілей.

Морган Стенлі виявив інтерес до спотових біткоїн-ETF після того, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила їх запуск у січні 2024 року. Зараз вони, здається, проводять юридичні консультації.

Також варто відзначити, що у 2021 році компанія Morgan Stanley стала першим великим американським банком, який надав своїм багатим клієнтам можливість інвестувати в біткоїн-фонди.