Компанія Revolut розпочала тестування бета-версії своєї власної криптобіржі.

  • 19.02.2024 08:04
  • 4 хвилини читання
Компанія Revolut розпочала тестування бета-версії своєї власної криптобіржі.

Компанія Revolut, що має українські корені, розпочала випробування своєї криптовалютної біржі, проте наразі це доступно лише обмеженій аудиторії.

Управління майбутньої криптобіржі буде зорієнтоване переважно на досвідчених трейдерів. Така інформація міститься у листі від клієнта компанії з Великобританії, який надіслано CoinDesk.

У цьому листі компанія запросила користувача на тестування нової платформи. Відомо, що вона пропонує більш детальну аналітику ринку та менші комісії, ніж у додатку цифрового банку Revolut.

У документі зазначалося про комісії від 0% до 0,09% і можливість торгівлі з використанням лімітних та ринкових ордерів.

Також, будь ласка, ознайомтеся із відомостями, що Revolut випустила eSIM-карту для подорожей без роумінгу.

В той же час наразі невідомо, як довго ще триватиме тестування криптобіржі перед її повноцінним запуском.

Пізніше представники Revolut підтвердили у коментарі для ForkLog, що справді планують запустити власну криптобіржу.

Ми постійно розробляємо нові продукти та функціонал у відповідь на потреби наших клієнтів та ринку. Одним із наших майбутніх проектів є окрема криптовалютна біржа, але більше деталей буде розкрито лише після запуску продукту. Наразі ця біржа є доступна лише за запрошенням, - повідомили у компанії.

Нагадаємо, на початку січня фінансова платформа Revolut розширила можливості міжнародних переказів, представивши нову функцію мобільних гаманців. Ця ініціатива спрямована на спрощення процесу здійснення транскордонних платежів, де для відправлення коштів потрібно знати лише ім'я одержувача та його номер телефону або електронну пошту.

За висловлюваннями представників компанії, мобільні гаманці призначені для уникнення складнощів, які часто супроводжують традиційні банківські перекази, такі як необхідність вказувати довгі банківські реквізити. Завдяки цій функціональності користувачі можуть надсилати кошти миттєво, що значно спрощує процес міжнародних переказів.

Ми раніше повідомляли, що фінансовий додаток Revolut додав європейські біржі до своєї торговельної платформи в Європейській економічній зоні (ЄЕЗ) та вніс ряд корисних змін для клієнтів.

Однією з ключових новин було появою понад 70 європейських компаній на торговій платформі Revolut в ЄЕЗ. Клієнти можуть інвестувати в них з мінімальною сумою в 1 євро без комісії в рамках доступних підписок.

Також, компанія введе захист від шахрайства на основі штучного інтелекту. Більше інформації можна знайти у нашому матеріалі.

Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами.

Revolut було включено до переліку банків, що підлягають контролю.

Компанія Revolut може понести втрати в розмірі мільйонів через судовий позов.

У Revolut і Wise з'явиться новий конкурент: хто це буде?