Компанія Revolut запустила свою власну криптовалютну біржу.

  • 07.05.2024 12:30
  • 3 хвилини читання
Компанія Revolut запустила свою власну криптовалютну біржу.

Біржа криптовалют Revolut X спрямована на професіональних трейдерів цифрових активів.

Нехай згадаємо, що у лютому цього року британська фінтех-компанія з українським корінням Revolut почала тестувати свою криптовалютну біржу Revolut X для обмеженої аудиторії.

Тепер відомо, що криптобіржа Revolut X відкрила свої двері для професіональних трейдерів криптовалют.

У сповіщенні від Revolut, яка має понад 40 мільйонів клієнтів по всьому світу, було заявлено, що було створено Revolut X для конкуренції з провідними криптовалютними біржами.

Також радимо ознайомитись із тим, що колишні співробітники компанії Revolut створили нову гібридну криптобіржу під назвою X10.

Створення автономної біржі має на меті залучити користувачів до торгівлі через неї, а не через програму Revolut, шляхом надання низьких комісій.

Зокрема, Revolut не буде брати комісію з того, хто здійснює угоду, і візьме 0,09% від того, хто її приймає.

Під час того, коли деякі банки надають клієнтам можливість торгувати криптовалютою, Revolut виступає одним з перших, хто розробив автономну криптовалютну біржу для цієї цілі.

Нагадаємо, компанія Revolut об'єднала зусилля з криптогаманцем MetaMask для запуску Revolut Ramp - нової функції з самостійним зберіганням. Ця опція дозволить користувачам поповнювати свої гаманці MetaMask через свій обліковий запис в Revolut.

Зокрема, цифровий банк дозволить здійснювати криптовалютні покупки безпосередньо в гаманці MetaMask у Великій Британії та Європейській економічній зоні (ЄЕЗ), спрощуючи процес додавання криптовалюти в гаманець із самоохороною.

Раніше ми повідомляли, що платформа Revolut розширила горизонти міжнародних переказів, представивши нову функцію мобільних гаманців. Ця ініціатива спрямована на полегшення процесу трансграничних платежів, де для відправлення коштів достатньо знати лише ім'я одержувача та його номер телефону або електронну пошту.

Також ми повідомляли, що Revolut додав європейські біржі до своєї торговельної платформи в Європейській економічній зоні (ЄЕЗ) та впровадив низку корисних змін для клієнтів.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами.

Revolut було включено до переліку банків, які підлягають контролю.

Revolut може втратити мільйони гривень через судовий позов.

У Revolut і Wise з'явиться конкурент: хто саме

За інформацією від CoinDesk