Компанія Riot Platforms збільшить свою присутність у штаті Техас.

  • 15.02.2024 11:46
  • 2 хвилини читання
Компанія Riot Platforms збільшить свою присутність у штаті Техас.

Американська майнінгова компанія Riot Platforms запустить дата-центр для видобутку біткоїнів у штаті Техас. Цю новину компанія оголосила на своїй сторінці в соціальній мережі X.

Riot оголошує про плани побудувати об'єкт для видобутку біткоїнів в Корсикані, адміністративному центрі округу Наварро в американському штаті Техас. За наявною інформацією, майнінг-центр з загальною потужністю 400 МВт буде введено в експлуатацію до кінця 2024 року. Компанія планує поетапно збільшувати потужність об'єкта. Вже наступного місяця компанія планує запустити перший будівлю з обладнанням на 100 МВт.

Відомо, що компанія HashHouse Tech, яка спеціалізується на постачанні обладнання для майнінгу, буде співпрацювати у розгортанні дата-центру. Для цього використовуватимуться занурювальні установки MicroBT на базі платформи Poseidon. Така система була розроблена для поліпшення продуктивності та забезпечення стабільного функціонування обладнання в будь-яких кліматичних умовах. Навіть під час літньої спеки продуктивність цього обладнання буде залишатися на високому рівні.

Підготовка до зменшення наполовину.

У зв'язку з наближенням халвінгу біткоїна, багато майнерів, зокрема Riot Platforms, перейшли до етапу накопичення біткоїнів. За початок листопада, в запасах Riot Platforms нараховувалося 7309 BTC.

У вересні 2023 року компанія Riot Platforms змогла зрости на 9% виробництво біткоїнів порівняно з попереднім місяцем – до 362 BTC, при цьому стратегічно скоротивши майнінгові операції.

Покупка нових "асіків"

З метою підвищення потужності майнінгового обладнання Riot Platforms уклала угоду на закупівлю 66 560 пристроїв MicroBT, загальний хешрейт яких становить 18 EH/s. Більшість майнерів у партії будуть оновленою моделлю M66S, а вартість угоди складає $290,5 млн.