Компанія Сван стала майнером

  • 26.01.2024 10:00
  • 3 хвилини читання
Компанія Сван стала майнером

Компанія Swan Bitcoin оголосила про створення нового підрозділу Swan Mining, який аж пів року працював у конфіденційному режимі. Ця новина надійшла від Bitcoin Magazine.

Поки що підрозділ знаходиться у складі Swan Institutional та займається забезпеченням безпеки мережі Біткоїна, одночасно сприяючи розширенню виробництва енергії та стабілізації енергомережі.

Структура Swan Mining розпочала свою діяльність влітку зі швидкістю видобутку 4,5 EH/s. Компанія має плани збільшити цю швидкість до 8 EH/s. Вона вже придбала необхідне обладнання, яке планує розгорнути до березня. Варто зазначити, що Swan Mining повідомила про успішний видобуток понад 750 біткоїнів.

"Ми пишаємося тим, що відіграємо роль у збереженні децентралізованого видобутку біткоїна. Ми розуміємо, що це найшвидше початкове розгортання хешрейту такого масштабу в історії біткоїна. Ми сподіваємося, що наполеглива праця і трохи вдачі допоможуть Swan Mining забезпечити безпеку мережі на багато десятиліть", - заявив голова Swan Mining, Рафа Загурі.

Які знання необхідні про Swan Bitcoin

Swan Bitcoin - компанія, яка спеціалізується на послугах з купівлі та накопичення біткоїнів, була заснована у Сполучених Штатах. Вона була створена групою ентузіастів та експертів у сфері цифрових валют, з метою упростити процес інвестування в біткоїн. Основним завданням компанії є надання простих, але ефективних інструментів для регулярної автоматичної купівлі BTC, що робить її особливо привабливою для тих, хто має цікавість до довгострокового накопичення активів.

За результатами минулого року Swan Bitcoin збільшила свою команду та збільшила дохід до $125 млн на рік. З метою отримання фінансування серії С у найближчі місяці Swan Bitcoin планує розподілити капітал рівномірно між фінансовими послугами, майнінгом та придбаннями. Генеральний директор Swan Bitcoin, Корі Кліппстен, також заявив, що компанія активно працює над публічним лістингом протягом наступних 12 місяців.

Заборона використання міксерів

У зв'язку з натиском фінансових органів та наглядом ze сторони FinCEN сервіс Swan оголосив про своє рішення припинити обслуговування рахунків, які використовують біткоїн-міксери.

Незважаючи на визнання важливості змішування монет для забезпечення конфіденційності, Swan підкреслив проблеми, пов'язані зі збільшеним контролем з боку банківських партнерів. Тому клієнти компанії, які вирішать використовувати міксери, можуть стикнутися з негайним закриттям своїх акаунтів.